Sparingowe starcia Orlików

Aktualności

04.12.2020

Orliki U-11 UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2010, grupa żółta) trenerów Macieja Starczewskiego i Mateusza Kędzierskiego rozegrali trzy sparingi: dwa z TURBO Academy i jeden z KS-em Wesołą.

Maciej Starczewski, trener UKS 141 Warszawa:
– Zmierzyliśmy się z przeciwnikiem, który gra w rozgrywkach MZPN na poziomie II ligi. Początek meczu wyglądał całkiem nieźle w naszym wykonaniu. Widać było u nas duże zaangażowanie, chęć do gry oraz współpracę na boisku. W drugiej i trzeciej kwarcie przeciwnik nas zdominował. Nie mogliśmy sobie poradzić na grząskim boisku. Przegrywaliśmy praktycznie wszystkie pojedynki jeden na jeden. Dopiero w czwartej kwarcie chłopaki dużymi fragmentami gry pokazali, że potrafią grać w piłkę w trudnych warunkach.

U-11: Wesoła – UKS 141 11:4 (6:0)
UKS 141:
Filipczak – Grynowiecki, Maciak, Serzysko, Ludwikowski, P.Cieślak, Jagodziński; I.Małkiewicz, Zając, Filipiuk, M.Kumor.


Maciej Starczewski, trener UKS 141 Warszawa:
– Zarówno w pierwszym, jak i drugim meczu byliśmy stroną przeważającą i dyktującą warunki gry. Trudno powiedzieć czy to my tak dobrze graliśmy, czy przeciwnik tak sobie. Na pewno postawa naszych drużyn bardzo cieszy. Była pewność w grze, koncentracja, dużo wygranych pojedynków jeden na jeden oraz gry zespołowej. Była to również bardzo dobra okazja do sprawdzenia gry zawodników na innych pozycjach niż zazwyczaj grają.

U-11: UKS 141 – TURBO 19:5 (8:2)
UKS 141:
Ka.Janek – Serzysko, Maciak, Filipczak, Konefał, Grynowiecki, Gniadek; Jagodziński.

U-11: UKS 141 – TURBO FA 13:2 (7:1)
UKS 141:
Serzysko – M.Lichosyt, Kwiecień, M.Kumor, Zając, I.Małkiewicz, Antolik.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: