Starsze Młodziki po starcie sezonu

Aktualności

19.09.2018

Młodziki U-13 UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2006/07) trenerów Macieja Starczewskiego i Kamila Rutkowskiego mają za sobą pierwsze trzy mecze w sezonie 2018/2019, w których zaliczyli zwycięstwo i dwa bezbramkowe remisy.

Maciej Starczewski, trener UKS 141 Warszawa:
– Pierwszy mecz w rundzie jesiennej to zawsze pewna niewiadoma czy wszyscy zawodnicy naszej drużyny będą na meczu oraz w jakiej dyspozycji będą po krótkich poobozowych wakacjach.  Moje obawy potwierdziły się, gdyż nie mogli zagrać wszyscy zawodnicy z grupy żółtej rocznika 2006/2007, a dodatkowo dyspozycja dnia naszych zawodników nie należała do najwyższej – widziałem zdecydowanie lepsze mecze naszego zespołu, chociaż były też zdecydowanie gorsze. Od samego początku mecz toczył się pod nasze dyktando, lecz nic z tego nie wynikało. Przeciwnik całkowicie oddał nam pole gry, ale nasze akcje były zbyt statyczne i czytelne. Dodatkowo zamiast kończyć akcje strzałami do bramki próbowaliśmy „wjechać ” z piłką do bramki.  Identycznie jak pierwsza wyglądała druga połowa z małym wyjątkiem. Goście stworzyli sobie stuprocentową sytuację bramkową, lecz na nasze szczęście mamy w drużynie świetnych bramkarzy.
U-13: UKS 141 – Wesoła 0:0 
UKS 141: Naumiuk (Siudek) – Mazek, J.Mazur, Moroz, Sitkowski (D.Chmielewski) – Mrozowski, Podgórski, Długokęcki – G.Molak (Rezler).
Maciej Starczewski, trener UKS 141 Warszawa:
– Drugi mecz tej jesieni wyglądał bardzo podobnie do pierwszego. Prowadzimy grę, a przeciwnik daje nam dużo miejsca do rozegrania piłki i liczy na szybką kontrę. Jest jednak mała zmiana, nasze akcje są szybsze i płynniejsze. Stwarzamy sobie nawet 3,4 sytuację do zdobycia bramki, lecz szwankuję skuteczność.  Pod koniec meczu w naszej grze zaczyna wkradać się nerwowość, dzięki temu często tracimy w łatwy sposób piłkę. Przeciwnicy stwarzają sobie dwie-trzy sytuacje do zdobycia bramki, ale znowu nasi bramkarze grają bezbłędnie.
U-13: UKS 141 – Victoria 0:0 
UKS 141: Naumiuk (Siudek)  – Mazek, Mazur, Dąbkowski, Sitkowski (D.Chmielewski) – Mrozowski (Sz.Góraj), Podgórski, Moroz (Długokęcki )- G.Molak (Rezler).
Maciej Starczewski, trener UKS 141 Warszawa:
– Dobry mecz w naszym wykonaniu na „trudnym” boisku. Byliśmy od początku do końca zdecydowanie lepszym zespołem od przeciwnika pod każdym względem. Na trudnym i bardzo nierównym boisku pokazaliśmy dobre wyszkolenie techniczne. Ponadto dominowaliśmy nad przeciwnikiem sposobem rozgrywania piłki. Tak jak w poprzednich meczach tej rundy, szczególnie w pierwszej połowie mieliśmy problem z oddawaniem strzałów na bramkę, ale w drugiej już nastąpiła duża poprawa w tym elemencie.  Gratuluję chłopakom zwycięstwa i liczę na kolejne w następnych meczach tej rundy.
U-13: Radość – UKS 141 1:3 (1:1) 
bramki: Molak, McIntyre, Podgórski
UKS 141: Naumiuk – Mazek (Rydzewski), J.Mazur, Sz.Góraj, Sitkowski – Długokęcki (Duszczyk), Podgórski (Szmorliński), D.Chmielewski (McIntyre) – G.Molak (Grzymała-Kazłowski).

Kontakt

Znajdziesz nas też na: