Szybka rehabilitacja

Aktualności

08.09.2021

Młodziki U-12 (rocznik 2010, grupa żółta) trenera Mateusza Kędzierskiego mają za sobą dwa mecze ligowe: przegrany z Naporzodem Stare Babice i wygrany z Drukarzem II Warszawa.

Mateusz Kędzierski, trener UKS 141 Warszawa:
– Pierwsza połowa meczu była bardzo słaba w naszym wykonaniu. Widać było dużą niepewność wśród poczynań chłopców. Dużo błędów w podstawowych elementach techniki piłkarskiej. Praktycznie nie stworzyliśmy większego zagrożenia pod bramką przeciwnika. Druga połowa była już znacznie lepsza. Chłopcy byli bardziej pewni siebie, stworzyli kilka niezłych sytuacji, piłka po jednym ze strzałów zatrzymała się na poprzeczce bramki przeciwnika, ale niestety zabrakło kropki nad i. Pod koniec meczu, gdy postawiliśmy wszystko na jedną kartę przeciwnik wyprowadził kontrę i pięknym uderzeniem odebrał nam możliwość, aby zdobyć w tym meczu chociażby punkt. Na pewno nie był to udany start, ale wierzę, że z każdym kolejnym meczem nasza gra będzie wyglądała coraz lepiej.

U-12: Naprzód – UKS 141 2:0 (1:0)
UKS 141:
Janek, Ludwikowski, Grynowiecki, Małkiewicz, Kumor, Pszczoła, Antolik, Maciak, Gniadek, Dauksza, Cieślak, M.Lichosyt, Filipczak, Konefał, Zając, Serzysko.


Mateusz Kędzierski, trener UKS 141 Warszawa:
– Podsumowując ten mecz przede wszystkim bardzo cieszę się z tego, że każdy z chłopców zaliczył dobry występ. Każdy z nich dołożył swoją cegiełkę do zwycięstwa drużyny. Mecz był dość wyrównany, lecz jeżeli chodzi o sytuacje bramkowe to stworzyliśmy ich więcej niż Drukarz. W niektórych sytuacjach brakowało szczęścia lub odrobiony dokładności. Podczas tego meczu dobrze funkcjonowała nasza gra obronna, a także w grze w ataku stworzyliśmy dużo ciekawych, składnych akcji drużynowych. Brawa dla wszystkich za postawę w tym meczu.

U-12: UKS 141 – Drukarz II 3:1 (2:1)
bramki:
Ludwikowski, Zając, Filipczak
UKS 141: Janek, Serzysko, Grynowiecki, Ziębicki, Małkiewicz, Kumor, Antolik, Filipczak, Maciak, Ludwikowski, Konefał, Jagodziński, Zając, P.Cieślak, Pszczoła, Gniadek.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: