„Jestem dumny z chłopaków”

Aktualności

24.05.2016

Boisko przy ul. Kołowej okazało się bardzo szczęśliwe dla Młodzików U-12 UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2004/05), którzy rozegrali tutaj zaległe marcowe spotkanie z Deltą II Warszawa. W ostatnią sobotę grochowski zespół uległ na wyjeździe Delcie II 3:4, jednak we wtorek podopieczni Andrzeja Molaka wygrali 4:1.

Pierwsza połowa wtorkowego spotkania zakończyła się remisem 1:1. Przyjezdni objęli prowadzenie po centrze z rzutu rożnego i mierzonym strzale przy słupku. Kilka chwil później UKS 141 doprowadził do wyrównania, gdy po dośrodkowaniu z kornera Bartłomieja Tulina Mikołaj Czarnak zdołał umieścić piłkę w bramce. W drugich trzydziestu minutach gole strzelali tylko „UKaeSiacy”. Wszystkie trzy trafienia zanotowali po rozegraniach rzutów rożnych, gdy dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Tulin, a raz uczynił to Wiktor Kaputa. – Podobnie jak w sobotnim meczu do przerwy był remis, ale tym razem to nasz zespół był w drugiej połowie lepszy, doskonale realizując wszystkie założenia przyjęte w szatni. Zdecydowanie dominowaliśmy nad rywalem, stwarzając kolejne okazje do strzelenia bramki. Dzięki poprawionej organizacji gry w środkowej strefie boiska skutecznie uniemożliwiliśmy rozegranie akcji, która groziłaby utratą bramki. Jestem dumny z chłopaków. Wygraliśmy zdecydowanie 4:1 i w dwumeczu okazaliśmy się lepszą drużyną – podsumował mecz swoich podopiecznych trener Molak.

UKS 141 – Delta II 4:1 (1:1)
bramki: Czarnak, Tulin (2), Kaputa
UKS 141: Tabor – Ramut, Nawrot, Stepnowski, Kaputa – Ol. Dąbrowski, Czarnak, Sz.Molak – Tulin; Trębicki, Karpeta, Fila.