Towarzyskie zwycięstwo i remis Młodzików

Aktualności

27.03.2018

W sobotę i niedzielę UKS 141 Warszawa U-12 (rocznik 2006/07, grupa żółta) trenerów Macieja Starczewskiego i Kamila Rutkowskiego rozegrał dwa mecze sparingowe, w których kolejno pokonał Marcovię Marki 7:1 oraz zremisował ze Zniczem II Pruszków 1:1.

Kamil Rutkowski, trener UKS 141 Warszawa:
– Bardzo dobra gra naszego zespołu. Wszyscy wykonywali przedmeczowe założenia, co przyniosło efekty w postaci dominacji na boisku. Generalnie cały zespół świetnie się spisał, a indywidualnie na wyróżnienie zasłużyła gra Janka Moroza na „dziewiątce”, który świetnie grał tyłem do bramki rywala, rozprowadzając nasze akcje podaniami z pierwszej piłki.

U-12: UKS 141 – Marcovia 4:1 (1:0)
bramki:
G.Molak, Sitkowski, Moroz
UKS 141: Naumiuk – J.Mazur, Dąbkowski, Babor, Sitkowski – Mrozowski, Podgórski, G.Molak – Moroz; McIntyre, D.Chmielewski, Wysowski, Duszczyk, Sz.Góraj.


Maciej Starczewski, trener UKS 141 Warszawa:
– Dobra gra całej drużyny, a momentami bardzo dobra. Mieliśmy mnóstwo sytuacji, których nie potrafiliśmy zamienić na bramki. Próbowaliśmy również strzałów z dalszej odległości, lecz również bramkarz Znicza okazywał się lepszy. W pierwszej połowie za szybko pozbywaliśmy się piłki, lecz zaraz ją równie szybko potrafiliśmy odzyskać. Bardzo dużo przechwytów zanotowały grający na pozycjach nr 8 i 10 Hubert i Stefan, do tego momentami bardzo dobrze grał na „szóstce” Jonasz, dzięki czemu środek mieliśmy opanowany. W drugiej połowie zmieniliśmy trochę ustawienie: z grą na dwóch napastników oraz zagęszczeniem środka pola. Gra w tym ustawieniu na pewno wymaga jeszcze wielu korekt, lecz jest dużo lepiej niż w poprzednich spotkaniach. Mecz ze Zniczem był okazją na zdobywanie doświadczenia meczowego dla zawodników, którzy wchodzą dopiero do naszej drużyny. Jak na początki to nowi zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze, starając się wykonać zadania powierzone przed meczem, a przede wszystkim grając z bardzo dużym zaangażowaniem. Teraz mamy przerwę świąteczną, po świętach jeszcze jeden mecz towarzyski i ruszamy do rywalizacji na drugoligowym froncie.

U-12: Znicz II – UKS 141 1:1 (0:1)
bramka:
D.Chmielewski
UKS 141: Naumiuk – Rydzewski, Babor, Dąbkowski, Szmorliński – Mrozowski, Grzymała-Kazłowski, Podgórski – D.Chmielewski; McIntyre, Krześniak, Koszewski, Wysowski, Sitkowski, Rezler.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: