Trenerzy UKS 141 po „Coerver’ze”

Aktualności

06.02.2015

W dniach 30.01 – 02.02.2015 trenerzy UKS 141 Warszawa tj. Andrzej Molak, Piotr Ciołkowski, Łukasz Szczepanik i Bartłomiej Walkowski przeszli szkolenie z metodologii treningu piłkarskiego Coerver Coaching.

– Super szkolenie, z którego bardzo dużo wyniosłem do codziennej pracy w UKS 141. Przez trzy dni intensywnie pracowaliśmy, uważnie słuchając wykładów, jak i sami wykonując najrozmaitsze ćwiczenia z zakresu Coerver Coaching’u. – odpowiada trener Łukasz Szczepanik. – Nie był to czas stracony. Myślę, że wszyscy czegoś się nauczyliśmy przez te trzy dni. – wypowiada się w podobnym tonie trener Andrzej Molak. – W części praktycznej nie do zatrzymania był trener Bartek Walkowski, któremu pod koniec trzeciego dnia szkolenia już nikt nie był w stanie dotrzymać tempa. – śmieje się trener Molak.

Coerver Coaching to pogram nauki i doskonalenia umiejętności gry skierowany do wszystkich piłkarzy i trenerów, ale szczególnie dopasowany do młodych zawodników w wieku 5-16 lat. Metody Coerver’a skupiają się głównie na rozwoju umiejętności indywidualnych i grze w małych grupach, z których korzystają m.in. Angielska i Francuska Federacje Piłkarskie oraz Bayern Monachium i Arsenal Londyn.

 

Kontakt

Znajdziesz nas też na: