Triumf czerwonych i niebieskich Żaków

Aktualności

19.03.2017

W niedzielę 19.03.2017 UKS 141 Warszawa U-9 (rocznik 2008/09, grupy niebieska i czerwona) trenera Bartosza Łojewskiego wygrał towarzyskie spotkanie z rówieśnikami z Delty Warszawa 7:5.

– To już drugi mecz przeciwko zaprzyjaźnionej Delcie. Poprzedni graliśmy u siebie, tym razem byliśmy gośćmi. Chłopcy pierwszy raz w życiu mieli okazję grać na tak dużej hali – graliśmy szóstkami. Na pewno przyczyniło się to do chaotycznego początku i miało przełożenie na wynik, ponieważ przez pierwsze dwie z siedmiu części meczu nie strzeliliśmy żadnej bramki. Przegrywając 2:0, zdołaliśmy jednak zdobyć jednego gola w trzeciej części, co dodało sił „UKaeSiakom” i w każdych następnych dziesięciu minutach strzelaliśmy przynajmniej jednego gola. Z czasem gra wyglądała coraz lepiej i widać było, że chłopcy próbują grać podaniami oraz konstruować akcje zespołowe. Wszyscy zasługują na wielkie brawa, ponieważ zaangażowanie było na najwyższym poziomie. Podziękowania należą się również rodzicom, którzy punktualnie stawili się na zbiórkę ze swoimi pociechami i dopingowali głośno z trybun poczynania naszej drużyny. Dziękuję również trenerowi Jackowi Bugowskiemu oraz jego chłopakom i ich rodzicom, że tak miło nas przyjęli – przytoczył dzisiejsze wydarzenia trener Łojewski.

U-9: Delta – UKS 141 5:7 (1:0, 0:0, 1:1, 0:2, 1:1, 0:1, 2:2)
bramki: Dzieliński, A.Jechowski, J.Jechowski (2), Koczwarski, Kwetarz, Moryń, Włodarczyk
UKS 141: Dzieliński, A.Jechowski, J.Jechowski, Koczwarski, Kusak, Kwestarz, Lewczuk, Moryń, Pietruliński, Unisk, Włodarczyk.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: