Trudny moment Młodzików

Aktualności

17.10.2021

Trzy kolejne mecze mają za sobą Młodziki U-12 (rocznik 2010, grupa żółta) trenera Mateusza Kędzierskiego, którzy rywalizowali z Drukarzem II, Naprzodem Stare Babice i Polonią II Warszawa.

Mateusz Kędzierski, trener UKS 141 Warszawa:
– W tym meczu zdecydowanie za późno się przebudziliśmy. Próbowaliśmy kreować grę i budować akcje, lecz w decydującej fazie brakowało dokładności. W tym meczu próbowaliśmy grać w piłkę, a przeciwnik strzelał bramki.

U-12: Drukarz II – UKS 141 3:1 (2:0)
bramka:
Grynowiecki
UKS 141: Janek – Maciak, Serzysko, Małkiewicz, Grynowiecki, Konefał, Ludwikowski, Pszczoła, Jagodziński; Antolik, Zając.


Mateusz Kędzierski, trener UKS 141 Warszawa:
– Bardzo słaby występ. Mało utrzymywaliśmy się przy piłce, bardzo dużo niedokładności. Nie pokazaliśmy też charakteru do walki, ponieważ dwie bramki, stracone po indywidualnych błędach kompletnie rozbiły drużynę.

U-12: UKS 141 – Naprzód 0:4 (0:3)
UKS 141:
Janek – Maciak, Serzysko, Antolik, Pszczoła, Konefał, Ludwikowski, Zając, Filipczak; Gniadek, M.Lichosyt, Kumor, Jagodziński.


Mateusz Kędzierski, trener UKS 141 Warszawa:
– W tym meczu nie można odmówić chłopakom walki, determinacji i zaangażowania przez całe spotkanie. Niestety straciliśmy dość kuriozalna bramkę, która doprowadziła do remisu, a zaraz po tym nie wykorzystaliśmy znakomitej okazji do ponownego wyjścia na prowadzenie. Po koniec meczu przeciwnik wyprowadził dobra akcję po której wyszli na prowadzenie. Nie byliśmy w stanie już odpowiedzieć na ten cios.

U-12: UKS 141 – Polonia II 1:2 (1:0)
bramka: Pszczoła
UKS 141:
Janek – Maciak, Serzysko, Grynowiecki, Zając – Filipczak, Ludwikowski, Konefał – Jagodziński; Antolik, Gniadek, Małkiewicz, Kumor, Pszczoła.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: