Trudny start Orlików

Aktualności

13.09.2018

Od porażek z AszWoj-em Rembertów i Mazowszem Miętne rozpoczął sezon UKS 141 Warszawa (rocznik 2008) prowadzony przez trenera Macieja Starczewskiego.

Maciej Starczewski, trener UKS 141 Warszawa:
– Wyrównane spotkanie, w którym wygrała drużyna bardziej wytrzymała. Do przerwy nasza gra i  tym samym wynik była zadowalająca. Po przerwie Naszym zawodnikom po prostu zabrakło sił. Do momentu, gdzie były siły, nasi zawodnicy dobrze rozgrywali, utrzymywali się przy piłce. Na wyróżnienie zasługują bardzo dobrze broniący i rozgrywający piłkę Nasi bramkarze, świetnie grający w obronie Kostek Brzozowski oraz kapitan, który pomagał w obronie i ataku zabezpieczając środek boiska Kostek Sobota. Chłopaki głowy do góry, w następnym meczu jest szansa do pokazania, że zawsze gra się do końca.

U-11: ASzWoj – UKS 141 7:4 (2:4)
bramki: K.Sobota 2, Cyperling, Bura
UKS 141: K.Lichosyt (Żemajtys) – Ziencik (Brzozowski), Krawczyński – Bura (Miłobędzki), K.Sobota (Ozimek) , Tomaszewski (Cybulski) – Kolator (Cyperling).

Maciej Starczewski, trener UKS 141 Warszawa:
– Kolejne wyrównane spotkanie tej jesieni, w którym mogliśmy wygrać. Czego zabrakło? wiary we własne umiejętności i skuteczności pod bramką przeciwnika. Zdecydowanie lepsza gra zespołu niż w poprzednim meczu, zagraliśmy kilka ciekawych akcji, wyprowadzając piłkę po ziemi od bramkarza do obrońców, następnie do pomocników, aż do zawodnika w linii ataku. Mimo porażki jestem zadowolony z chłopaków, dali z siebie wszystko na co było ich w tym meczu stać. Świetny mecz zagrał Jan Wieczorek. Już w sobotę kolejny mecz i kolejna szansa do pokazania swoich możliwości.

U-11: UKS 141 – Mazowsze 1:5 (1:2)
bramki: Cyperling
UKS 141: K.Lichosyt (Żemajtys) – Brzozowski (K.Matusiak), Krawczyński (Wieczorek) – Bura (Ziencik), K.Sobota (Ozimek), Tomaszewski (Cybulski) – Kolator (Cyperling).

Kontakt

Znajdziesz nas też na: