Trzy wygrane Młodzików

Aktualności

22.10.2018

W ostatnich trzech meczach Młodzików U-13 i U-12 w lidze MZPN UKS 141 Warszawa (rocznik 2006/07) trenerów Macieja Starczewskiego i Kamila Rutkowskiego odniósł trzy zwycięstwa nad Victorią Zerzeń, PKS-em Radość i Błyskawicą Warszawa.

Maciej Starczewski, trener UKS 141 Warszawa:
– Dwie bardzo różne połowy: pierwsza, o której trzeba jak najszybciej zapomnieć i druga, w której pokazaliśmy próbkę swoich możliwości. Zdominowaliśmy przeciwnika, zmuszając do gry dłuższą piłką. Bardzo dobra komunikacja, współpraca między formacjami, szukanie linii podani) oraz agresywna gra przy odbiorze piłki – to wszystko spowodowało, że odrobiliśmy straty z pierwszej połowy i po końcowym gwizdku sędziego mieliśmy dużo powodów do zadowolenia. Brawo chłopaki, brawo drużyna.
U-13: Victoria – UKS 141 1:2 (1:0) 
bramki: Długokęcki, Moroz
asysty: Moroz, Sz.Góraj
UKS 141: Naumiuk – D.Chmielewski, Dąbkowski, Mrozowski, Sz.Góraj – Podgórski, Grzymała-Kazłowski, Moroz, G.Molak; Siudek, Mazek, Długokęcki, J.Rydzewski, Duszczyk.
Maciej Starczewski, trener UKS 141 Warszawa:
– Świetny mecz naszego zespołu, w którym prawie wszystko funkcjonowało w stu procentach. Chłopaki oprócz dużego zaangażowania w mecz, dobrego operowania piłką, dobrej komunikacji świetnie grali bez piłki. Jeżeli można na coś ponarzekać to szwankowała skuteczność! Brawo za bardzo dobry mecz całej naszej drużyny. Nie mieliśmy w sobotę słabych punktów.
U-13: UKS 141 – Radość 7:0 (3:0) 
bramki: Molak (2), Moroz (2), Zaremba, Rezler, Podgórski
asysty: Mazek (2), Moroz (2), Rezler, Rydzewski, Kazłowski
UKS 141: Siudek – Mazur, Grzymała-Kazłowski, Dąbkowski, Moroz, Podgórski, Mazek, G.Molak, J.Rydzewski, McIntyre, Wysowski, Duszczyk, Rezler, Zaremba, D.Chmielewski.
Kamil Rutkowski, trener UKS 141 Warszawa:
– Już od początku widać było, że obu drużynom bardzo zależy na dobrej grze i wyniku. W około dziesiątej minucie po naszych błędach w środku pola, braku agresywnego doskoku oraz odbioru piłki Błyskawica uzyskała prowadzenie po strzale z dystansu. Mimo straconego szybko gola nie załamaliśmy się, wręcz przeciwnie – jeszcze bardziej przycisnęliśmy rywala i cierpliwie czekaliśmy na swoje szanse. Do końca pierwszej odsłony mieliśmy sporą ilość dogodnych sytuacji, z których udało się zdobyć dwie bramki. Druga połowa pod znakiem walki, ale również osobistych „kiksów” oraz dużej liczby niewykorzystanych sytuacji. Mimo to cały czas dominowaliśmy na boisku, nie pozwalając przeciwnikowi na zbyt wiele. W końcówce meczu jeszcze przeprowadziliśmy kilka konkretnych akcji, z których udało się zdobyć kolejne dwie bramki, tracąc tylko jedną, co pozwala nam się cieszyć z rewanżowego zwycięstwa
U-12: UKS 141 – Błyskawica 4:2
bramki: G.Molak, D.Chmielewski, Grzymała-Kazłowski (2)
UKS 141: Naumiuk, McIntyre, D.Chmielewski, Koszewski, Grzymała-Kazłowski, Mazek, Sitkowski, T.Kumor, Olczak, Bednorz, G.Molak.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: