Udana końcówka sezonu młodszych Żaków

Aktualności

19.06.2018

W ostatnim czasie Żaki U-8 UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2010) rozegrali trzy mecze pod wodzą trener Alicji Sztobskiej, które zakończyły się trzema zwycięstwami z Juniorem Zacisze, UKS-em Ostrówek i Victorią II Sulejówek.

Alicja Sztobska, trener UKS 141 Warszawa:
– Piątkowy mecz z Juniorem Zacisze był prawdziwym widowiskiem. Przeciwnik był mocny i wiedzieliśmy, że to nie będzie łatwy mecz. Zaczęliśmy to spotkanie bardzo szybko podchodząc do rywala. Budowaliśmy akcje i oddawaliśmy dużo strzałów. W 4 minucie meczu zdobyliśmy pierwsza bramkę, która wystraszyła Zacisze. Nasi przeciwnicy nie pozwalali przedrzeć się do swojej bramki, a w III kwarcie zwieńczyli swoje akcje piękna bramką. Tego nam chyba było potrzeba, bo UKS 141 wykazał się pełnym zaangażowaniem i IV kwartę zaczął bramką, a po kilku minutach kolejną. Junior Zacisze nie poddawał się do samego końca i w ostatnich minutach strzelili jeszcze jednego gola. Cały mecz oglądało się przyjemnie, bo i nasi zawodnicy, i zawodnicy Juniora Zacisze chcieli to spotkanie wygrać. To była piękna piłka nożna do ostatniego gwizdka. Wielkie brawa dla Zacisza, bo pokazali klasę. Natomiast moim zawodnikom bardzo dziękuję za ten mecz, bo zrobili wszystko co było zaplanowane i wykonali zadanie w stu procentach.

U-8: UKS 141 – Junior 3:2 (1:0)
bramki: Grynowiecki, Olawa, Jagodzinski
UKS 141: Karwicki, Grynowiecki, Jagodzinski, Olawa, Goleń, Serzysko, Maciak, Antolik, Filipiuk, Filipczak, Ka.Janek, Pszczoła.

Alicja Sztobska, trener UKS 141 Warszawa:
– W szatni powiedziałam chłopakom tak: ?Ostatnio mieliśmy z nimi remis, dzisiaj chce zobaczyć, że przez ponad miesiąc treningów zrobiliście progres, chce zobaczyć, zaangażowanie i pasje do piłki nożnej?. Tym chłopcom dwa razy nie trzeba powtarzać. Wyszli na boisko i po prostu to zrobili. Straciliśmy pierwsza bramkę i to była ostatnia strzelona bramka w tym spotkaniu przez UKS Ostrówek. Później mogę wymieniać już tylko nazwiska Grynowiecki, Filipiuk, Karwicki, Janek, Serzysko. Strzelali bramkę po bramce. Cała drużyna grała pięknie, za co dziękuje. Finalnie spotkanie skończyło się 8:1, ale przeciwnicy naprawdę nie byli słabi, po prostu nasi chłopcy byli skuteczniejsi.

U-8: UKS 141 – Ostrówek 8:1
bramki: Grynowiecki (2), Filipiuk, Karwicki (3), Ka.Janek, Serzysko
UKS 141: Ka.Janek, Filipiuk, Grynowiecki, Maciak, Serzysko, Jagodziński, P.Cieślak, Florczak, Dauksza, Karwicki.

Alicja Sztobska, trener UKS 141 Warszawa:
– Najpierw pozwolę sobie podyktować wynik – 12:2. Wygrywaliśmy od początku do końca. Mogliśmy sobie pozwolić na wiele. Przeciwnicy nie byli słabi, ale po kilku celnych strzałach naszych zawodników troszkę osłabła ambicja. My to wykorzystaliśmy przy okazji zdobywając nowe doświadczenie. Muszę tutaj wyróżnić Jasia Karwickiego, który wygrał trzy pojedynki jeden na jeden z bramkarzem i strzelił dwie bramki prosto w okno. Na osobne wyróżnienie zasłużył Sebastian Molak, który zaliczył swój debiutancki mecz na bramce. Podobało mi się również zachowanie naszych zawodników, które zasługuje na szczególna pochwale. Grali fair-play, bez fauli i pięknie pomagali sobie na boisku. Gratulacje dla wszystkich zawodników i bardzo dziękuje za cały sezon.

U-8: UKS 141 II – Victoria II 12:2
bramki: Karwicki (5), Olawa (2), Małkiewicz, Mi.Strzelczyk, Serzysko (2), Antolik
UKS 141 II: M.Lichosyt, Florczak, P.Cieślak, Dauksza, Mi.Strzelczyk, Celiński, S.Molak, I.Małkiewicz, J.Dąbkowski, Karwicki, Ka.Janek, Serzysko, Antolik, Olawa.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: