Udane otwarcie w lidze wewnętrznej

Aktualności

13.09.2018

Inauguracyjne starcie w lidze wewnętrznej Delty mają za sobą Młodziki U-13 UKS-u 141 Warszawa, którzy pod wodzą trenera Kamila Rutkowskiego pokonali przed własną publicznością Deltę GM Warszawa 8:3.

Kamil Rutkowski, trener UKS 141 Warszawa:
– Pierwszy mesz w sezonie 2018/2019 rozegraliśmy w sobotnie popołudnie z drużyną Delty Warszawa. Od pierwszych minut spotkanie toczyło się na najwyższych obrotach, szła akcja za akcją, ale to nasz zespół zaprezentował wyższą kulturę gry, strzelił pierwszą bramkę i do przerwy prowadził trzema bramkami. Po wznowieniu przeciwnik postanowił poszukać swoich szans i udało mu się strzelić dwa gole po wyraźnym rozprężeniu w naszej drużynie. Podrażniona ambicja „UKaeSiaków” spowodowała dodatkową mobilizację, a na efekty nie trzeba było długo czekać, bowiem bardzo szybko udało nam się zdobyć kolejne gole. Do końcowego gwizdka mecz był całkowicie pod naszą kontrolą,

U-13: UKS 141 II – Delta 8:3
bramki: Zaremba 2, Wolniewicz, Modzelewski, Duszczyk, Jadczyk, Ambroziak, Grzymała-Kazłowski
asysty: Rezler 3, Ambroziak, Szmorliński, Jandziński, Szmorliński, Modzelewski
UKS 141 II: McIntire, Bonus – Wolniewicz, Rezler, Grzymała-Kazłowski, Olczak, T.Kumor, Modzelewski, Duszczyk, Koszewski, Jadczyk, Makuła, Jandziński, Ambroziak, Zaremba, Szmorliński.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: