Udany debiut 2007

Aktualności

05.09.2018

W pierwszym historycznym meczu rocznika 2007 w ramach rozgrywek Mazowieckiego ZPN-u UKS 141 Warszawa trenera Kamila Rutkowskiego pokonał Juniora Zacisze 7:0.

Kamil Rutkowski, trener UKS 141 Warszawa:
– W sobotnie popołudnie nowozgłoszona grupa rocznika 2007 rozpoczęła rozgrywki IV ligi i w pierwszym meczu na swoim boisku podejmowała ekipę Juniora Zacisze. Od początku spotkania graliśmy „swoją piłkę” tj. mądrze i bezpiecznie w obronie, a dokładnie i kreatywnie w ataku na tyle skutecznie, że wypracowaliśmy sobie sporą liczbę sytuacji podbramkowych, z czego w około 15. minucie zdobyliśmy bramkę dającą prowadzenie. Do końca pierwszej połowy dominowaliśmy na boisku i schodziliśmy do szatni z trzybramkowym dorobkiem. W drugiej odsłonie kontynuowaliśmy nasz pomysł na grę, mądrze przesuwając i w zasadzie nie dając przeciwnikowi wyjść z własnej połowy boiska, co pozwoliło podwyższyć wynik i zakończyć mecz z rezultatem 7:0 dla UKS-u 141. Gratuluję całemu zespołowi zaangażowania, woli zwycięstwa, walki oraz pracy na boisku.

U-12: UKS 141 – Junior 7:0 (3:0)
bramki: G.Molak (2), Olczak (2), Sitkowski (1), D.Chmielewski (1), Koszewski (1)
UKS 141: Siudek – Mazek, D.Chemielewski, Naumiuk, Koszewski, Sitkowski, McIntyre, Szmorliński, G.Molak; B.Matusiak, Wróblewski, Olczak, T.Kumor.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: