Udany rewanż młodszych Żaków

Aktualności

22.10.2018

Po bramkach Witolda Soboty, Antoniego Pietrzaka, Gustawa Mazura i Oskara Piekuta UKS 141 Warszawa U-8 (rocznik 2011) trenera Pawła Praczyka pokonał Józefovię Józefów 4:0, biorąc rewanż za porażkę we wcześniejszym meczu.

Paweł Praczyk, trener UKS 141 Warszawa:
– Mecz rozpoczęliśmy bardzo skoncentrowani. Entuzjastycznie dopingowani przez rodziców graliśmy uważnie w obronie i wyprowadzaliśmy szybkie kontrataki. Po jednym z takich ataków już na początku pierwszej kwarty zdobyliśmy bramkę. To zmotywowało nas do jeszcze cięższej pracy na boisku. Rywale nie rezygnowali i sukcesywnie starali się zmienić wynik na swoją korzyść. Przez czterdzieści pięć minut – bo tyle czasu utrzymywał się wynik 1:0 – było „gorąco” zarówno pod naszą bramką, jak i pod bramką przeciwników. Świadczą o tym np. interwencje Stasia Toczyskiego, który wybił piłkę naszej linii bramkowej. Dodatkowo nasz bramkarz Adam Adamski cały mecz świetnie interweniował, a w trzeciej kwarcie zatrzymał piłkę przed linią siadając na niej. Grając cały mecz bardzo skoncentrowani wytrzymaliśmy napór gości. W czwartej kwarcie zagraliśmy bardzo skutecznie również w ataku i strzeliliśmy jeszcze trzy bramki, ustalając finalnie wynik na 4:0. Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu, a świadczą o tym nie tylko zwycięstwo, ale również brak straconej bramki.

U-8: UKS 141 – Józefovia 4:0
bramki: W.Sobota, Pietrzak, G.Mazur, O.Piekut
UKS 141: Adamski – G.Mazur, T.Szańkowski, W.Sobota, Pietrzak, Owczynnikow, Toczyski, O.Piekut, Piwiński.