Udany start Młodzików w Rembertowie

Aktualności

19.02.2019

W swoim pierwszym występie w Lidze Piłkarskiej Strefy Sportu w Rembertowie UKS 141 Warszawa U-12 trenera Kamila Rutkowskiego pokonał po bramkach Dominika Wolniewicza i Jana Wróblewskiego ZWAR Warszawa 2:1.

Kamil Rutkowski, trener UKS 141 Warszawa:
– Po dosyć nerwowym początku szybko ustabilizowaliśmy grę i długimi momentami całkowicie dominowaliśmy na boisku, przeprowadzając groźne akcje i oddając strzały na bramkę przeciwnika. Nasze próby przyniosły efekt w 20. minucie po fajnej akcji zakończonej rajdem sam na sam z bramkarzem. Przeciwnik kilka razy kontratakował, lecz oddawał niecelne strzały albo stawały się one łupem bramkarza i pierwsza połowa zakończyła się jednobramkową różnicą. W drugiej odsłonie dalej kontynuowaliśmy nasz pomysł na grę, coraz to częściej nękając defensywę i bramkarza ekipy przeciwnej, co dało kolejną bramkę po zamieszaniu w polu karnym. Po zdobytym przez nas golu nastąpiło chwilowe rozprężenie, które doprowadziło do popełnienia kilku błędów w obronie i zdobyciem bramki przez przeciwnika. Do końca spotkania obie strony starały się szukać swoich szans, jednak wynik nie uległ już zmianie.
U-12: UKS 141 – ZWAR 1:2
bramki: Wolniewicz, Wróblewski
UKS 141: Bonus, P.Patorski – O.Jędrasik, Jadczyk, Makuła, T.Kumor, B.Matusiak, Ambroziak, Malczyk, Wolniewicz, Wróblewski, Olczak, Modzelewski.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: