Udany start Trampkarzy

Aktualności

08.09.2021

Trampkarze U-14 UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2008/09, grupa żółta) zaliczyli udany początek w drugoligowych rozgrywkach, remisując z Mazurem Karczew i wygrywając z Championem Otwock.

Paweł Praczyk, trener UKS 141 Warszawa:
– Mecz rozpoczęliśmy z dużą bojaźliwością do przeciwnika, co poskutkowało straconą bramką. Pierwsza połowa bez wiary i przekonania, że możemy wygrać. Sytuację zmieniła pierwsza strzelona bramka przed zejściem na przerwę. W drugiej połowie już zdecydowanie odważniej. Akcje konstruowane przez „UkaeSiaków” były coraz odważniejsze i w efekcie wyszliśmy na prowadzenie. Mieliśmy jeszcze dwie sytuacje, w których powinny paść bramki, ale niestety zabrakło precyzji przy wykończeniu. W końcówce oddaliśmy inicjatywę przeciwnikowi, który wykorzystał sytuacje i strzelił wyrównującą bramkę. Tuż przed końcowym gwizdkiem prawidłowo strzeliliśmy bramkę z rzutu wolnego, jednak sędzia jej nie uznał prawidłowo. Pierwsze koty za płoty. Mamy kilka elementów nad którymi musimy pracować.

U-14: Mazur Karczew – UKS 141 Warszawa 2:2
bramki:
Brzozowski (2)
UKS 141: Cybulski (K.Lichosyt), K.Sobota, J.Wieczorek, Markiewicz, Sułkowski, L.Pietruliński, Brzozowski, Ziencik, Borkowski, Dzieliński, Żemajtys, Grabowiecki.


Mateusz Gębarowski, trener UKS 141 Warszawa:
– W pierwszej połowie objęliśmy prowadzenie po skutecznie egzekwowanym rzucie karnym przez Mikołaja, podyktowanym za faul na Wiktorze. Potem przestaliśmy realizować nasze założenia taktyczne, co rywal wykorzystał i doprowadził do remisu. W przerwie skutecznie dokonaliśmy korekt w grze, co zaowocowało sporą przewagą na boisku. Mieliśmy drugi rzut karny, który wykorzystaliśmy, lecz jeden z naszych zawodników przedwcześnie wbiegł w pole karne, dlatego sędzia słusznie nie uznał gola i przyznał piłkę Championowi. Poza tym były inne sytuacje, ale albo trafialiśmy słupek, albo w sytuacji sam na sam nie umieliśmy pokonać bramkarza. Ta sztuka w końcu udała się Bartkowi, który strzałem w długi róg w sytuacji jeden na jeden z bramkarzem zmieścił piłkę w bramce, zapewniając jak się potem okazało wygraną naszej drużynie. W drugiej połowie każdy z zawodników zagrał dużo lepiej i każdy z osobna zasługuje na słowa pochwały. Może wynik na to nie wskazuje, ale nasze zwycięstwo było pewne i zasłużone. Dziękujemy rywalowi za spotkanie i widzimy się w rewanżu.

U-14: UKS 141 – Champion 2:1 (1:1)
bramki:
Markiewicz (k), Zienick
UKS 141: K.Lichosyt (Cybulski) – Pawlus, Markiewicz, J.Wieczorek, K.Sobota – Grabowiecki (Sułkowski), Brzozowski, L.Pietruliński, Zienick, Dzieliński (R.Cieślak) – Żemajtys.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: