UKS 141 CUP dla Poloneza

Aktualności

29.11.2014

Polonez Warszawa okazał się bezkonkurencyjny w swojej kategorii wiekowej w UKS 141 CUP dla rocznika 2004/2005, zajmując 1. miejsce w sobotnich zawodach organizowanych przez UKS 141 Warszawa. Zespół gospodarzy prowadzony przez trenera Andrzeja Molaka uplasował się na 4. pozycji.

W tę sobotę Hala Sportowa „Siennicka” była areną zmagań niekiedy o zaskakującym przebiegu, jednak ostatecznie w UKS 141 CUP 2014 – turnieju współfinansowany przez Urząd Gminy Praga-Południe – zwyciężyła ekipa Poloneza Warszawa, która wygrała wszystkie swoje spotkania grupowe. Dodatkowo, zawodnik Poloneza – Daniel Wagner – otrzymał statuetkę dla najlepszego strzelca grochowskich zawodów. Na drugim stopniu podium uplasowała się Marcovia Marki, która rzutem na taśmę wyprzedziła Victorię Sulejówek w bezpośrednim starciu. Na pocieszenie młodym graczom „Viki” pozostaje fakt, że jeden z nich tj. Sławomir Abramowicz otrzymał tytuł najlepszego bramkarza UKS 141 CUP. Tuż za podium znalazła się drużyna UKS 141 Warszawa, a jej obrońca Szymon Molak został wskazany jako zawodnik turnieju. Stawkę drużyn, które tego dnia wystąpiły przy ul. Siennickiej 40 zamknął Legion Warszawa, ustępując „UKesiaKom” jedynie gorszym bilansem bramkowym. Nagrody drużynowe oraz indywidualne wręczyli młodym piłkarzom Poseł na Sejm RP pani Alicja Dąbrowska, Radny Dzielnicy Praga-Południe pan Bogdan Jeziorski oraz sekretarz UKS 141 pani Danuta Gołaszewska-Żuraw