UKS 141 grał z WOŚP!

Aktualności

01.02.2021

W zbiórkę funduszy w ramach 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy włączyli się również piłkarze, ich rodzice oraz trenerzy UKS 141 Warszawa!

W dniach 30-31 stycznia dzięki uprzejmości Szkoły Podstawowej nr 141, w jej dużej sali gimnastycznej wszystkie zespoły „UKaeSiaków” rozegrały gry wewnętrzne, podczas których zawodnicy zbierali fundusze do jednej z puszek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. W wyniku zbiórki nasz klub przekazał do dedykowanego sztabu WOŚP-u ponad dwa tysiące złotych!

– Tegoroczny finał był dla naszego klubu historyczny, bo pierwszy w jakim wzięliśmy udział jako klubowa społeczność. Zbiórka odniosła duży sukces, gdyż osiągnęliśmy jeden z lepszych wyników w sztabie, do którego byliśmy przypisani! Mimo meczów w weekend naszych zespołów, frekwencja na poszczególnych grupach również dopisała, dzięki czemu poza dobrym uczynkiem mogliśmy spędzić aktywnie ten czas. Powodzenie całego przedsięwzięcia nie byłoby możliwe, gdyby nie nasi zawodnicy, ich rodzice oraz nasi trenerzy, którym należą się ogromne podziękowania za przyłączenie się do akcji. Za rok spróbujemy pobić tegoroczny wynik i ponownie wesprzeć tę świetną inicjatywę – podsumował weekendowe wydarzenia dyrektor sportowy klubu Mateusz Gębarowski.

« z 2 »

Kontakt

Znajdziesz nas też na: