UKS 141 po klubowej Wigilii

Aktualności

19.12.2014

Coroczna Wigilia UKS 141 Warszawa odbyła się w piątek 19.12.2014 w sali gimnastycznej SP 141, na której spotkali się obecni i byli Zawodnicy, ich Rodzice oraz Trenerzy grochowskiego klubu. Nie zabrakło świątecznych życzeń, przysmaków na stołach oraz… prezentów dla zawodników.

Dla UKS 141 Warszawa to siódma Wigilia od momentu powstania klubu, ale tegoroczna była wyjątkowa, bowiem klub szkoli obecnie tylu zawodników, że świąteczne spotkanie odbyliśmy w dwóch turach: dla młodszych i starszych. Uroczystość rozpoczęliśmy od wyświetlenia prezentacji multimedialnej przedstawiającej naszą działalność, organizowane przez nas imprezy, obozy, a także grupy treningowe i ich szkoleniowców. Następnie przyszedł czas na przełamanie się opłatkiem i składanie sobie życzeń, przy czym zawodnicy udowodnili, że pozaboiskowej kreatywności również im nie brakuje. W końcu przyszedł czas na prezenty, a otrzymał je każdy z młodych piłkarzy, który pojawił się na piątkowej uroczystości. Święty Mikołaj w tym roku postanowił przynieść chłopcom sportowe kominy posiadających regulację z jednej strony, co pozwala szybko przerobić go na czapkę. Potem gracze mogli zabrać się do jedzenia ze stołów przysmaków przygotowanych przez ich Rodziców. Warto podkreślić, że wigilijne spotkanie młodszej części UKS 141 uświetnił występem Janek Pyrzanowski z grupy zielonej rocznika 2006/2007, który solo zaśpiewał świąteczną kolędę.

UKS 141 Warszawa dziękuje Zawodnikom za obecność, a ich Rodzicom za pomoc i zaangażowanie w organizację piątkowej uroczystości!

>>> 51 zdjęć – trenerzy Paweł&Mateusz

>>> 47 zdjęć – p. Piotr Makuła

 

Kontakt

Znajdziesz nas też na: