UKS 141 po oficjalnym zakończeniu

Aktualności

20.06.2017

W minioną sobotę odbył się coroczny piknik podsumowujący sezon w wykonaniu wszystkich drużyn UKS-u 141 Warszawa, którego głównymi punktami były mecze „UKaeSiaków” z ich Rodzicami oraz wręczenie nagród za ostatni rok piłkarskich zmagań.

>>> zdjęcia z pikniku <<<

Po zakończonych meczach dzieci z ich rodzinami był czas na podsumowanie minionego sezonu. W tym roku każda z grup treningowych w tajnym głosowaniu wyłoniła najlepszych spośród siebie zawodników w trzech kategoriach: najlepszego zawodnika, największego postępu i największego walczaka. Ponadto trener zespołu wskazywał gracza, który w minionych dziesięciu miesiącach miał najlepszą frekwencją na treningach. Dodatkowo obecni w sobotę młodzi piłkarze mieli szansę na dodatkową nagrodę w konkursie żonglerki. – Cieszymy się, że mimo długiego weekendu ogólna frekwencja dopisała. Mimo towarzyskiego charakteru, w meczach dzieci z rodzicami widać było ogromną determinację, którą życzylibyśmy sobie nadal oglądać u naszych podopiecznych przy okazji każdego treningu i meczu w kolejnym sezonie. Jednocześnie dziękujemy Rodzicom za przygotowanie poczęstunku dla Zawodników, Urzędowi Dzielnicy Praga-Południe za umożliwienie skorzystania z kompleksu ORLIK oraz VicieSport za ufundowanie części nagród jakie otrzymali Zawodnicy podczas sobotniego zakończenia – powiedział Mateusz Gębarowski, dyrektor organizacyjny UKS 141.

Mimo pikniku z okazji zakończenia sezonu, wszystkie grupy grochowskiego klubu trenują wg dotychczasowego harmonogramu. Zajęcia w sezonie 2016/2017 będą prowadzone do końca roku szkolnego tj. do 23.06.2017.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: