UKS 141 po Wigilii

Aktualności

22.12.2016

W minioną środę sala gimnastyczna SP 141 przy ul. Szaserów była miejscem wspólnej Wigilii Zawodników, Rodziców i Trenerów UKS-u 141 Warszawa. Klubowe uroczystości zgromadziły w sumie ok. 150 naszych piłkarzy, na których czekało kilka atrakcji.

>>> 52 zdjęcia – fot. UKS 141

Każda z trzech Wigilii miała podobny przebieg: po otwarciu przez trenera i prezesa UKS 141 Macieja Starczewskiego został odtworzony film obrazujący miniony rok w wykonaniu młodych piłkarzy z Grochowa. Następnie przyszedł czas na dzielenie się opłatkiem, życzenia zawodników z Trenerami, jak również zajadanie się przygotowanym przez Rodziców poczęstunkiem. W międzyczasie w sali pojawił się Święty Mikołaj, który przystał na naszą listowną prośbę i na środową uroczystość przybrał zielony kostium. Gość specjalny nie pojawił się z pustymi rękami, bowiem każdy z obecnych graczy otrzymał nieprzemakalny worek z logotypem klubu.

Podwójny prezent trafił się Młodzików z rocznika 2004/05, bowiem Rodzice tej grupy ufundowali swoim pociechom ortaliony z klubowym emblematem jako nagrodę za awans do wyższej ligi wywalczony w rundzie jesiennej.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: