UKS 141 U-7 przegrywa ze starszymi

Aktualności

13.05.2015

We wtorek UKS 141 Warszawa (rocznik 2008) pod wodzą trenera Marcina Wierciocha rozegrał sparing z Victorią Zerzeń (Warszawa). Choć mecz zakończył się porażką Grochowiaków, szkoleniowiec zespołu chwalił swoich podopiecznych.

– Chłopcy grali z dużo starszymi od siebie zawodnikami, ale dzięki temu musieli dawać z siebie sto procent. To ułatwi im grę z rówieśnikami – tłumaczy Marcin Wiercioch. Dodał on również, że mecz obnażył wiele niedociągnięć i był dla niego dużą wskazówką, co do elementów, które wymagają doszlifowania na treningach. – Jestem dumny z chłopaków. Nie odpuszczali do samego końca, niezależnie od wyniku. Pokazali ducha walki i z tego cieszę się najbardziej – skwitował szkoleniowiec.

Jak zwykle nieocenione okazały się pomoc i doping rodziców. Na następne mecze UKS 141 U-7 nie będzie musiał długo czekać, bowiem w sobotę odbędą się kolejne starcia w ramach Deichmann Minimistrzostwa.

UKS 141: Banasiak, Brzozowski, Cybulski, Chaszczewicz, Długosz, Górczak, F.Kamać, Kopylets, Kowieszko, Lichosyt, Lis, Martczak, Matusiak, Poborski, Orski, Szańkowski.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: