Ursus wyszarpał wygraną Żakom

Aktualności

14.05.2017

Po szalonym spotkaniu podopieczni trenerów Marcina Wierciocha i Kuby Janusa tj. Żaki U-9 UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2008/09, grupa żółta) przegrali na wyjeździe z Ursusem Warszawa 6:7.

– Mecz zaczęliśmy delikatnie zdekoncentrowani, przez co po czterdziestu sekundach przegrywaliśmy 0:1. Drużyna szybko jednak obudziła się i po kolejnych dziesięciu minutach to my prowadziliśmy 2:1. Druga kwarta zaczęła się dla nas bardzo dobrze, gdyż po pierwszych pięciu minutach prowadziliśmy już 4:1, lecz w tym momencie popełniliśmy szereg prostych błędów, dzięki czemu przeciwnikom udało się wyrównać na 4:4. Szkoda tego fragmentu gry, tym bardziej że do końca kwarty zostało kilka minut. Później musieliśmy gonić wynik, ale niestety zabrakło nam przynajmniej pięciu minut – myślę, że mogliśmy przynajmniej zremisować ten mecz. Brawo dla naszych zawodników, którzy pierwszy raz pojechali z nami na mecz tzn. Tymona Miłobędzkiego, Janka Kolatora i Janka Wieczorka. Zdobyliśmy kolejne doświadczenie i jeśli wyciągniemy wnioski z naszych błędów będzie tylko lepiej – MW

U-9: Ursus – UKS 141 7:6
bramki: Celiński(2), Kamać (2), Banasiak, Rawiński
UKS 141: Żemajtys, Miłobędzki – Kamać, Kolator, Ziencik, Celiński, K.Sobota, Banasiak, Rawiński, Wieczorek, Krawczyński, M.Szańkowski, K.Matusiak.