Wesoła niedziela trampkarzy

Aktualności

11.05.2015

Czwartą wygraną w ósmym ligowym meczu w 2015 roku zanotowali trampkarze U-15 UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2000/01). Podopieczni Macieja Starczewskiego odnieśli przekonywującą wygraną nad KS-em Wesołą (Warszawa) 4:2.

Maciej Starczewski, trener UKS-u 141 Warszawa: 
– Udał się nam rewanż za porażkę w pierwszym wiosennym meczu tej rundy, gdy przegraliśmy wtedy 1:5. W niedzielę od początku meczu graliśmy z pełnym poświęceniem i zaangażowaniem, nie pozwalając Wesołej na swobodne rozgrywanie piłki. Już w 4 minucie padła pierwsza bramka dla naszej drużyny, ale w tym momencie powinniśmy już prowadzić 3:0! Raziła spora nieskuteczność z naszej strony w całym meczu. Bardzo dobrze funkcjonowała nasza gra obronna, a świetną pracę wykonywali w obronie nasi napastnicy tj. Kuba Płusa i Krystian Orłowski. Dzięki temu, szczególnie w drugiej połowie, odbieraliśmy piłkę przeciwnikowi na ich połowie i szybko stwarzaliśmy zagrożenie pod ich bramką. Świetny mecz zagrał kapitan naszego zespołu Kuba Nowak: jak na lidera drużyny przystało rządził i dzielił na boisku, obsługując kolegów świetnymi prostopadłymi podaniami i będąc najlepszym piłkarzem na boisku. Słowa uznania i pochwały należą się oczywiście całej drużynie, gdyż jako zespół po prostu byliśmy lepsi: bardziej agresywni w grze, skuteczni w obronie oraz bardzo ruchliwi i kreatywni w ataku. 

KS Wesoła (Warszawa) – UKS 141 2:4 (1:2)
bramka: Pająk, J.Nowak (2), Orłowski
UKS 141: Cygan – Szubert (50 Celiński), Żuraw, Zwierzchoniewski, M.Molak – J.Nowak, Janus, Pająk, Orłowski, F.Kuna – Płusa (65 Kijek).

Kontakt

Znajdziesz nas też na: