Wewnętrzy pojedynek Żaków

Aktualności

18.12.2020

W wewnętrznym meczu drużyn Żaków U-9 UKS-u 141 Warszawa trenerów Grzegorza Sitnickiego (grupa żółta) oraz trenera Grzegorza Opieki (grupa zielona) górą okazała się grupa żółta.

Grzegorz Sitnicki, trener UKS 141 Warszawa:
– W tym meczu testowaliśmy nowe ustawienie z dwójką obrońców. Chłopcy mieli postawione zadanie grania na różnych pozycjach, z czego większość zawodników starała się wywiązywać. Przewaga grupy żółtej była widoczna przez cały mecz, ale chłopcy z grupy zielonej strzelili dwie bardzo efektowne bramki.

Grzegorz Opieka, trener UKS 141 II Warszawa:
– Drużyny żaków 2012 z grupy żółtej i zielonej zmierzyły się w ciekawym meczu kontrolnym. Wszyscy obecni zawodnicy mieli okazję wykazać się i zdobywać kolejne szlify swoich umiejętności. Górą okazali się zawodnicy z grupy żółtej, którzy wykazali się większym boiskowym doświadczeniem. Mecz obfitował w wiele dobrych zagrań z obu stron, obie drużyny wykazały się dużym zaangażowaniem i chęcią zwycięstwa w duchu zasady fair play. Cieszy fakt, że nasza gra wygląda coraz lepiej i gołym okiem widać, że praca, którą chłopcy wykonują na treningach przynosi efekty.

U-9: UKS 141 I – UKS 141 II
UKS 141 I:
Vlasaty, A.Panasz, F.Panasz, Rynkun-Werner, Machnicki, Nestoruk, T.Pietruliński.
UKS 141 II: Siemczuk, M.Dancewicz, M.Wnuk, W.Popowski, I.Burbicki, Rosiak, B.Bogucki, Kocharyan, Krysztofiak.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: