Wieści od młodszych Żaków

Aktualności

13.10.2021

Trzy mecze w ostatnim czasie rozegrały Żaki U-8 UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2014, grupa żółta) pod wodzą trenera Grzegorza Opieki: raz z AP EsKadrą i dwukrotnie z Juniorem Zacisze.

Grzegorz Opieka, trener UKS 141:
– W kolejnej kolejce zmierzyliśmy się z drużyną z Rembertowa. Mecz-rewanż, w którym rozgrywamy lepsze zawody niż podczas pierwszego starcia z drużyną Eskadry. Na bramce po raz kolejny świetnie spisuje się Tomek i Tadzio, na obronie bardzo dobre interwencje Janusza i Olka Pędzisza, na skrzydłach szaleją Olek Dmitruk, Józek i Mikołaj, a niezwykle skuteczny od pierwszej kolejki Jakub sieje postrach w szeregach obronnych drużyny Eskadry. Mimo porażki, mecz na duży plus, brawa za zaangażowanie, dużo pojedynków jeden na jeden, dużo sytuacji bramkowych obu drużyn.

U-8: EsKadra – UKS 141
UKS 141:
Mi.Wnuk, Sitkowski, Pędzisz, Dmitruk, Wilkoszewski, Konopka, Łazur, J.Raczyński.


Grzegorz Opieka, trener UKS 141 Warszawa:
– W niedzielnym spotkaniu wystąpiło jedenastu zawodników, a dla niektórych było to pierwsze spotkanie w którym mogli wykazać się swoimi umiejętnościami. Dużo bramek, ciekawych zagrań i pojedynków indywidualnych. UKSiacy zagrali dobrze choć nie ustrzegli się też błędów. W ogólnym rozrachunku możemy być zadowoleni z postawy naszych młodych graczy.

U-8: UKS 141 – Junior
UKS 141:
Łazur, J.Raczyński, Konopka, Modi, Kopacz, Wilkoszewski, K.Borkowski, Pelski, Mi.Wnuk, Dmitruk, Sitkowski.


Grzegorz Opieka, trener UKS 141 Warszawa:
– Kolejne spotkanie w przeciągu dwóch dni z Juniorem Zacisze. Spotkanie o wiele lepsze w wykonaniu jednej i drugiej drużyny niż niedzielny mecz. Szybkie zwroty akcji, akcja za akcję, bardzo dobre pojedynki jeden, niesamowite interwencje bramkarzy, próby rozegrania akcji podaniami. Mecz na duży plus dla obu drużyn. Brawo dla obu ekip.

U-8: Junior – UKS 141
UKS 141:
Łazur, J.Raczyński, Konopka, Modi, Kopacz, Wilkoszewski, K.Borkowski, Pelski, Mi.Wnuk, Dmitruk, Sitkowski, Gołębiowski.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: