Wieści z obozu Orlików

Aktualności

02.10.2020

Remis i porażkę zanotowali w miniony weekend młodzi piłkarze UKS-u 141 Warszawa z grupy żółtej rocznika 2010. Podopieczni trenerów Macieja Starczewskiego i Bartłomieja Sikory zmierzyli się z Błyskawicą Warszawa i Gromem II Warszawa.

Maciej Starczewski, trener UKS 141 Warszawa:
– Bardzo dobry mecz rozegrali nasi zawodnicy. Dobrze rozgrywaliśmy piłkę oraz trzymaliśmy ustawienie. To wszystko spowodowało, że byliśmy zespołem, który praktycznie przez cały mecz był strona dominującą. Kolejny raz byliśmy mało skuteczni.  W końcowym fragmencie meczu Błyskawica była bardzo skuteczna i mecz zakończył się remisem. Chciałem dzisiaj pochwalić cały zespół za zaangażowanie oraz momentami bardzo dobra grę. Dodatkowo brawo dla Oskara Serzysko za bardzo udany debiut na pozycji bramkarza.

U-11: Błyskawica – UKS 141 3:3 (0:2)
bramki:
Dauksza, Iłowiecki, Filipiuk
asysty: Pszczoła, Iłowiecki, S.Molak
UKS 141: Serzysko  – S.Molak, Antolik – Filipiuk, Kwiecień, Dauksza  – Iłowiecki; Filipczak, Pszczoła, M.Kumor.


Maciej Starczewski, trener UKS 141 Warszawa:
– Niezły mecz w naszym wykonaniu, chociaż przeciwnik postawił nam wysoko poprzeczkę. Pierwsze dziesięć minut meczu to zdecydowana przewaga gości. Następne kwarty to wyrównany mecz, który rozgrywany był dość często w środkowej części boiska w szybkim tempie. Brakowało spokoju w rozegraniu piłki oraz dokładnego decydującego podania. Widać było, że dwie drużyny chcą bardzo wygrać i przez to popełniają bardzo dużo prostych błędów. Jestem zadowolony z postawy całej drużyny, gdyż mimo szybkiej utraty bramek w pierwszej części, meczu zespół dążył cały czas do zwycięstwa. Zawodnicy coraz lepiej realizują swoje zadania na boisku oraz grają z coraz większym zaufaniem do siebie. Niestety dzisiaj to było za mało, żeby pokonać KS Grom. Cała drużyna pokazała sportowy charakter, a na dodatkowe wyróżnienie zasłużył Filip Filipczak, broniąc czasami strzały „nie do obrony”.

U-11: UKS 141 – Grom II 3:5 (2:0)
bramki:
Grynowiecki (2), Jagodziński
asysty: Maciak, Serzysko, Grynowiecki
UKS 141: Filipczak – Antolik, Serzysko – Maciak, Ludwikowski, Konefał – I.Małkiewicz; Pszczoła, Grynowiecki, Jagodziński, Goleń.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: