Wygrana Barcy rzutem na taśmę

Aktualności

27.03.2019

W ostatniej kolejce Ligi Zimowej RSSport Orliki U-11 UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2008) trenerów Bartosza Wiśniewskiego i Krzysztofa Zdziechowskiego uległ Barca Academy 2:4. Bramki dla „UKaeSiaków” zdobyli Jan Wieczorek i Jakub Cybulski

Bartosz Wiśniewski, trener UKS 141 Warszawa:
– W niedzielę meczem z Barca Academy grupa żółta rocznika 2008 zakończyła rozgrywki w lidze zimowej.
Graliśmy z drużyną, która była zdecydowanie najlepsza w całej lidze i wyraźnie wygrywała z innymi różnica nawet dziesięciu bramek. Nie tym razem! Nasi chłopcy pokazali, że walczyć można z każdym, jeśli jest się jednością na boisku. Do przerwy wynik brzmiał 2:2 . Druga połowa to walka o każdy centymetr boiska  Na pieć minut przed końcem gościom udało się zdobyć bramkę. Nasza drużyna rzuciła się do ataku, ale już nie zdołała odrobić strat, nadziewając się na kontrę w ostatniej akcji meczu. Naszych zawodników można jednak tylko chwalić i cieszyć się, że liga zimowa, która była tylko etapem przygotowań do rundy wiosennej dała wiele cennych doświadczeń. Brawo UKS!

U-11: UKS 141 – Barca Academy 2:4
bramki: J.Wieczorek, Cybulski
UKS 141: K.Lichosyt, Żemajtys, F.Rzeszotek, K.Brzozowski, J.Wieczorek, Bura, Ziencik, Krawczyński, Cyperling, K.Matusiak, Cybulski, Kolator, Ma.Strzelczyk.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: