Wygrana i porażka Orlików

Aktualności

27.11.2017

Orliki U-10 UKS 141 Warszawa (rocznik 2008) trenera Marcina Wierciocha mają za sobą kolejne dwa mecze w Lidze Zimowej przeciwko Victorii Sulejówek i Drukarzowi III Warszawa.

Marcin Wiercioch, trener UKS 141 Warszawa:
– Pierwszy mecz, mimo przewagi i lepszej gry niż przeciwnik przegraliśmy 3:5. Głowna przyczyna porażki były trzy błędy w szeregach naszej obrony, gdzie brak komunikacji, złe ustawienie względem rywala umożliwiło przeciwnikom strzelenie bramki. W meczu derbowym emocje były do samego końca. W pierwszej połowie mecz był wyrównany, każda drużyna miała swoje sytuacje do strzelenia bramki, jednak to my prowadziliśmy już 2:0. W końcówce połowy straciliśmy jednak bramkę na 2:1. Druga polowa to dominacja Drukarza, a my cofnęliśmy się do obrony, nie potrafiliśmy wyprowadzić akcji i utrzymać się dłużej przy piłce. Przeciwnicy wykorzystali tę sytuację i doprowadzili do wyniku 3:2 dla nich. Walka do końca, pełne zaangażowanie, chęć zwycięstwa w derbowym spotkaniu i wspaniały doping kibiców doprowadził nasz zespól do zwycięstwa w końcówce spotkania. Ostatecznie wygraliśmy 4:3. Brawo dla zawodników za walkę do końca, zaangażowanie i poświecenie oraz Rodziców jednej i drugiej drużyny za świetną postawę, za doping, który momentami przypominał „turecki kocioł” z boisk w Turcji. Walczymy dalej UKS 141!

U-10: UKS 141 – Victoria 3:5
U-10: UKS 141 – Drukarz III 4:3
UKS 141: Ziencik, K.Sobota, Żemajtys, Ozimek, Brzozowski, Miłobędzki, Tomaszewski, Krawczyński, Rawiński, Cyperling, M.Szańkowski, Cybulski, K.Matusiak, Wieczorek, Banasiak.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: