Wygrana nad WAPN-em

Aktualności

15.06.2015

W sobotę orliki U-11 UKS-u 141 Warszawa zakończyły ligowe zmagania w sezonie 2014/2015. Podopieczni trenera Andrzeja Molaka po ciężkim meczu pokonali na własnym boisku Warszawską Akademię Piłki Nożnej 3:2.

Pierwsze dwie kwarty przebiegały zdecydowanie pod dyktando UKS-u 141. W pierwszych piętnastu minutach gospodarze objęli prowadzenie za sprawą Macieja Filii, ktory z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki. „UKaeSiacy” stwarzali sobie kolejne okazje, ale nie byli w stanie znowu trafić do siatki. Druga odsłona sobotniego meczu miała bardziej wyrównany przebieg. Choć nie padła w tym czasie żadna bramka, spotkanie cały czas trzymało w napięciu. Goście z Woli „obudzili się” dopiero w trzeciej kwarcie, szybko zdobywając dwa gole. Grochowiacy musieli odsłonić się i zaatakować bramkę rywali. W ostatniej, czwartej części piękną bramkę zza pola karnego zdobył Oliwier Dąbrowski. Gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się remisem kolejny „zryw” UKS-u 141 przyniósł upragnionego gola. Uderzeniem w krótki róg bramki Hubert Trębicki zapewnił swojej drużynie zwycięstwo i trzy punkty, które pozwolą w przyszłym sezonie rywalizować „Żółto-zielonym” na trzecim poziomie rozgrywek młodzików.

UKS 141 Warszawa – WAPN 3:2 (1:0, 0:0, 1:2, 3:2)
bramki: Fila, Ol.Dąbrowski, Trębicki
UKS 141: Tabor – Sz.Molak, Nawrot, Stepnowski, Kwaśniewski – Ol.Dąbrowski, Fila; Komorowski, Czarnak, Trębicki, Kaputa, Ostachowski, Ben Nasr, Lachowicz.