Zwycięstwo zielonych Młodzików

Aktualności

29.11.2017

Grupa zielona rocznika 2006/07 UKS-u 141 Warszawa trenera Kamila Rutkowskiego w minioną niedzielę pokonała w towarzyskim spotkaniu Victorię II Zerzeń (Warszawa) 6:2.

Kamil Rutkowski, trener UKS 141 Warszawa:
– Od pierwszych minut spotkania widać było bardzo wyrównany poziom obu drużyn. Akcja za akcję w obie strony, kilka podbramkowych sytuacji, ale to „UKaeSiacy” otworzyli wynik spotkania, strzelając pierwszą bramkę. Po chwili moment zawahania naszego obrońcy, bramka dla Victorii i takim wynikiem zakończyła się pierwsza kwarta. W drugiej odsłonie nasi zawodnicy zaczęli grać z większym polotem i kreatywnością, co zaowocowało kolejnymi zdobyczami bramkowymi. Lepsza gra w środku pola, przesuwanie całej drużyny oraz krycie blisko przeciwnika pomogło kontrolować grę do końca kwarty. W kolejnej odsłonie meczu cały czas graliśmy swoje i kontynuowaliśmy kreatywną, szybką grę, co pozwoliło zdobyć kolejno dwie bramki, ale trzeba przyznać, że przeciwnik miał również swoje sytuacje, których nie wykorzystał. Ostatnia kwarta dosyć wyrównana, mimo że było widać zmęczenie po obu stronach. Chłopaki dzielnie grali do końca i każda z drużyn dążyła do zdobywania kolejnych bramek. Do ostatniego gwizdka sędziego pełne zaangażowanie wszystkich naszych zawodników pozwoliło zakończyć mecz wynikiem 6:2 dla UKS-u 141. Dzięki za grę. Widać, że nasza praca nie idzie na marne i cały czas posuwamy się do przodu, co pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość…

U-12: Victoria II – UKS 141 2:6
UKS 141: O.Jędrasik, J.Rydzewski, B.Matusiak, Siudek, Ambroziak, Pergół, Malczyk, Modzelewski, Olczak, Rezler, Bednorz, Kruk. 

Kontakt

Znajdziesz nas też na: