Wysoka przegrana na Ochocie

Aktualności

11.05.2015

Wysokiej przegranej doznała grupa żółta rocznika 2006/07 UKS-u 141 Warszawa. Podopieczni trenera Macieja Starczewskiego ulegli Rakovii Warszawa 1:7, a honorową bramkę dla „UKaeSiaków” zdobył Maciek Witek.

Maciej Starczewski, trener UKS-u 141 Warszawa:
– Wynik meczu nie oddaje tego, co działo się na boisku. Patrząc na wynik spotkania, może to zabrzmi dziwnie, ale w naszej grze nie było słabych punktów. Jako zespół zagraliśmy bardzo dobrze, stworzyliśmy sobie kilka dogodnych sytuacji po zespołowych akcjach, a jedyne czego zabrakło to skuteczności pod bramką przeciwnika. Wszyscy chłopcy zagrali bardzo dobry mecz – chyba najlepszy od kiedy razem trenujemy, ale na dodatkowe wyróżnienie zasłużył kapitan naszego zespołu Dawid Krudysz. Czekamy na pierwsze punkty w rundzie wiosennej naszych żaków. Wygrywać mecze też trzeba się nauczyć, nie wystarczy dobrze i ładnie grać. Patrząc jednak na zaangażowanie naszych chłopców w ostatnim meczu, chęć gry do przodu, dobrą grę w obronie jestem spokojny i wierzę, że to jeszcze nastąpi w tej rundzie.  

UKS Rakovia Warszawa – UKS 141 7:1 (4:0)
bramka: Witek
UKS 141: Góraj – Krystek, Dąbkowski, Sitkowski, Wysowski – Krudysz – Witek; Szymański, D.Chmielewski, Mrozowski, Zaremba, Mazek.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: