Wysoka wygrana Orlików

Aktualności

05.05.2017

W ubiegłą sobotę w kolejnym spotkaniu V ligi Orlików U-11 UKS 141 Warszawa (rocznik 2006/07, grupa żółta) trenerów Macieja Starczewskiego i Kamila Rutkowskiego podjął na swoim terenie Okęcie Warszawa. Grochowski zespół zwyciężył 13:2, a pięciokrotnie na listę strzelców wpisał się Jan Moroz.

– Już od samego początku meczu „UKaeSiacy” wykazali się zaangażowaniem, co przyniosło błyskawicznie zdobytą bramkę. Bramka wyraźnie dodała drużynie swobody w grze oraz przekonanie, że spotkanie można rozstrzygnąć na swoją korzyść, co z kolei doprowadziło do podwyższenia wyniku i prowadzenia 5:1 po drugiej kwarcie. W kolejnej odsłonie przeciwnik starał się gonić wynik, jednak to nasi zawodnicy fenomenalnie rozgrywali piłkę i bardzo dobrze grali w obronie, co zaowocowało zdobyciem kolejnych bramek, z czego kilku naprawdę pięknych. Mimo zabiegów przeciwnika, który do końca walczył o korzystniejszy wynik nie daliśmy sobie wyrwać zwycięstwa i spotkanie zakończyło się wynikiem 13:2. Pochwała należy się całej drużynie za zaangażowanie i wolę walki, jednak na szczególne wyróżnienie zasługuje postawa Wojtka Wysowskiego, który rządził i dzielił w środku pola oraz Jankowi Morozowi za strzelenie pięciu bramek. 

U-11: UKS 141 II – Okęcie 13:2
bramki: Moroz (5), Witek (2), Mazur, G.Molak, Podgórski, Mazek, Kowieszko, Babor
UKS 141: McIntyre – Witek, Babor – Mazur, Wysowski, Podgórski – Moroz; Naumiuk, Szymański, G.Molak, Sitkowski, Sz. Góraj, Kowieszko, Mazek, Koszewski.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: