Żaki ograły Legię

Aktualności

08.03.2016

UKS 141 Warszawa (rocznik 2008/09) trenera Marcina Wierciocha pokonał w minioną sobotę w meczu towarzyskim Legię Warszawa z rocznika 2009 7:3.

 – Zarówno ja, jak i trener drużyny przeciwnej byliśmy zadowoleni z poziomu gry rywali. Mimo straty trzech bramek, zagraliśmy bardzo dobrze w obronie. Duża w tym zasługa naszych obrońców: Krzysia Matusiaka oraz Mateusza Szańkowskiego, którzy coraz lepiej rozumieją grę na tej pozycji i bardzo dobrze się uzupełniają. Jednocześnie mieliśmy możliwość sprawdzenia kilku zawodników na innych pozycjach niż dotychczas. Z bardzo dobrej strony zaprezentował się m.in. Oliwier Celiński grający w środku pola, bowiem pomagał w akcjach ofensywnych, ale również pamiętał o defensywie i w kilku przypadkach uratował nas przed stratą bramki. Na pochwałę i wielkie słowa uznania zasługują nasi rodzice, którzy stworzyli super atmosferę. Kibicowali oni przede wszystkim naszym graczom, jednak nie zapomnieli o naszych przeciwnikach, dziękując im na koniec meczu za rywalizację – zrelacjonował sobotnie zawody trener Wiercioch. 

UKS 141: A.Molak – Banasiak, O.Celiński, Białous, Cybulski, K.Matusiak, Matysiak, Poborski, Rawiński, Ziętara, Szańkowski, Wieczorek, F.Kamać, Lichosyt, Sobota.

>>> zdjęcia z turnieju

Kontakt

Znajdziesz nas też na: