Żaki pokonują Grom

Aktualności

15.03.2021

W jedynym swoim mecze w ubiegły weekend, UKS 141 Warszawa U-9 (rocznik 2012, grupa żółta) trenerów Grzegorz Sitnickiego i Michała Godlewskiego pokonał KS Grom.

Grzegorz Sitnicki, trener UKS 141 Warszawa:
– Niestety w ostatni weekend dwa mecze z przyczyn problemów kadrowych przeciwnika nie doszły do skutku. Zarówno Szóstka Mińsk i Okęcie Warszawa nie zebrały składów na nasze mecze. Wobec tego w niedzielne popołudnie zagraliśmy tylko jeden mecz z KS Grom.
W porównaniu z meczem z zeszłego weekendu w naszym składzie było kilku innych zawodników. W bramce niepodzielnie rządził Kuba Fila, a w obronie Wojtek Bąk. Dodatkowo dużo ożywienia wniósł Piotrek Wiliński.
Od pierwszej minut widoczna była nasz przewaga, co już w pierwszej połowie przyniosło kilka wyśmienitych okazji strzeleckich Stasia Petruka i Jerzego Szymańskiego. Królem polowania tego dnia był jednak Jaś Jazowski, zawodnik z rocznika 2013, który bezsprzecznie był najlepszym piłkarzem tego meczu. Janek zdobył hat-trick, a jego atomowe strzały były ozdobą spotkania. Dodatkowo współpraca na linii Janek, Tymek Pietruliński i Staś była wzorcowa.
W drugiej połowie chłopcy nie zwalniali tempa i dorzucili jeszcze trzy bramki, potwierdzając swoją dominację na boisku. Jestem bardzo zbudowany nie tyle wynikiem, co sposobem rozgrywania naszych akcji i zaangażowaniem chłopców.
Wygraną dedykujemy Krzysiowi Florczakowi, którego w zeszłym tygodniu spotkała ogromna tragedia – zmarł jego tata. Jesteśmy poruszeni tą stratą i łączymy się w bólu z Krzysiem i jego bliskimi.

U-9: UKS 141 – KS Grom
UKS 141:
Fila, W.Bąk, Godawa, T.Pietruliński, Szymański, Jazowski, Petruk, Wiliński, Jakowenko, Vlasaty.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: