Zaległości odrobione – wygrana Młodzików!

Aktualności

02.07.2018

Sezon 2017/2018 najpóźniej zakończyli Młodziki UKS-u 141 Warszawa z grupy zielonej (rocznik 2006/07) trenera Kamila Rutkowskiego, którzy w zaległym meczu pokonali TS Falenica 10:2.

Kamil Rutkowski, trener UKS 141 Warszawa:
– W sobotę 23.06.2018 mięliśmy się mierzyć z liderem WBS Warszawa. Niestety trener gości poinformował dwie godziny przed meczem, iż WBS nie dojedzie na mecz z powodu absencji zawodników. Z racji tego że był to ostatni możliwy termin do gry UKS 141 wygrał spotkanie walkowerem.W niedzielę w ostatnią kolejkę ligi nasza drużyna miała zagrać rewanżowe spotkanie z ekipą Falenicy. Już od pierwszych minut meczu nasi zawodnicy prezentowali znacznie wyższą kulturę gry, co pozwoliło już od samego początku strzelić kilka bramek przeciwnikowi. Trzeba przyznać, że goście byli nastawieni nie na „granie w piłkę” tylko na ostrą grę, kopanie, przezywanie oraz zdecydowanie mało sportowe zachowanie, co doprowadziło do kilku kar indywidualnych. Na przeciw „bandyckim” argumentom gości nasi zawodnicy wykazali się spokojem, opanowaniem oraz konsekwencją w grze, dzięki czemu udało się strzelić kolejne gole i kontrolować do końca przebieg spotkania, a w rezultacie wygrać mecz.
UKS 141 – Falenica 10:2
bramki: Pergół (3), Jandziński (2), Bednorz , Duszczyk, Mrozowski, Rezler, Kazłowski
UKS 141: Bonus, B.Matusiak, Jandziński, T.Kumor, Bednorz, McIntyre, Modzelewski, Duszczyk, Szmorliński, Grzymała-Kazłowski, Mrozowski, Rezler, Pergół, Wolniewicz.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: