Zgaszeni przez Znicza

Aktualności

03.02.2021

Dwa mecze i dwie porażki ze Zniczem Pruszków w ramach Ligi Zimowej RSSport zaliczyli Orliki U-11 UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2010, grupa żółta) trenera Mateusza Kędzierskiego.

Mateusz Kędzierski, trener UKS 141 Warszawa:
– Bardzo dobra pierwsza połowa w naszym wykonaniu. Szybko strzeliliśmy bramkę za sprawą Mikołaja i mieliśmy kilka stuprocentowych sytuacji do zdobycia bramki, lecz żadnej z nich nie udało się wykorzystać, a do tego pechowo straciliśmy bramkę na 1:1. W drugiej połowie Znicz się przebudził i ruszył śmielej do ataku. Niestety nie ustrzegliśmy się błędów w obronie, co pozwoliło Zniczowi na zdobycie pięciu bramek. Szkoda tego meczu, ponieważ gdybyśmy wykorzystali swoje sytuacje do zdobycia bramki wynik byłby zupełnie inny.

U-11: UKS II – Znicz 1:6 (1:1)
bramka:
Dauksza
UKS 141 II: Janek, Kumor, Antolik, M.Lichosyt, Kwiecień, Goleń, Dauksza, Pszczoła, Maszkowski, Ziębicki, Gniadek.


Mateusz Kędzierski, trener UKS 141 Warszawa:
– Niestety tego dnia Znicz okazał się dla nas za silny. W naszej grze było dużo nerwowości, a jeszcze więcej niedokładności. Bardzo pozytywnym akcentem tego meczu było rozpoczęcie drugiej połowy. Od razu po gwizdku sędziego ruszyliśmy do ataku, co przyniosło nam bramkę kontaktową. Chcieliśmy pójść za ciosem i były sytuacje, aby doprowadzić do remisu, lecz jedna z kontr Znicza znalazła drogę do naszej bramki, po czym morale zespołu spadły i nie byliśmy już w stanie nawiązać równorzędnej rywalizacji z przeciwnikiem.

U-11: UKS 141 I – Znicz 1:6 (0:2)
bramka:
Jagodziński
UKS 141 I: Filipczak, Maciak, I.Małkiewicz, Konefał, Grynowiecki, Ludwikowski, Zając, Filipiuk, P.Cieślak, Jagodziński.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: