Zielone Orliki zwycięskie!

Aktualności

20.05.2021

Kolejne dwa mecze rozegrała drużyna zielonych Orlików U-11. Podopieczni trenera Krzysztofa Stasiaka przegrali domowe starcie z SEMP-em i wygrali wyjazdowe starcie z Deltą Warszawa Ochota!

Krzysztof Stasiak, trener UKS 141 Warszawa:
– W pierwszy meczu u siebie rozgrywanego w ramach Ligi Delty zawodnicy grupy zielonej 2010 zanotowali porażkę. Niestety zawiodła przede wszystkim? frekwencja. Nieobecność kilku powołanych zawodników wprowadziła trochę nerwowości i odbiła się na sporym obciążeniu fizycznym grających zawodników. Wynik do przerwy 6:3 dla gości nie przekreślał szans naszych zawodników, jednak na początku drugiej połowy bardzo szybko zdobyli oni kolejne cztery bramki i sytuacja zrobiła się bardzo trudna. Nasi zawodnicy nie poddali się jednak i walczyli do końca – strzelili kolejno sześć bramek, ale do wyrównania zabrakło im już czasu. Brawo za zaangażowanie i walkę mimo niesprzyjających okoliczności. Warto wspomnieć o bramce, która była ozdobą spotkania – Adam Kaczan strzelił bramkę z połowy boiska po uderzeniu z powietrza! Brawo!

U-11: UKS 141 – SEMP Urysnów
UKS 141:
Kaczan, Przytulski, Szymiczek, Gola, Szczęśniak, Szymańczuk, Momot, Matczuk.


Krzysztof Stasiak, trener UKS 141 Warszawa:
– Tym razem nasi zawodnicy nie zawiedli i stawili się licznie, co bez wątpienia przełożyło się na całkiem dobrą grę i ostateczne zwycięstwo. Nasi zawodnicy stworzyli sobie bardzo dużo sytuacji, jednak brakowało tak zwanej kropki nad i wykończenia akcji. Zwycięska bramka padła w ostatniej minucie spotkania i sprawiła naszym zawodnikom dużo radości, bo sporo czasu czekali na to zwycięstwo. Ja jestem zadowolony z postawy wszystkich grających, którzy nawet jeśli pojawili się na boisku na krótko to realizowali wcześniejsze ustalenia. Sprawiedliwie trzeba oddać, że tym razem rywal był osłabiony, jednak takie okoliczności też należy potrafić wykorzystać i nie dać się zdekoncentrować. Pracujemy dalej i mam nadzieję, że częściej będziemy mieli takie okazje do świętowania.

U-11: Delta Warszawa Ochota – UKS 141
UKS 141:
Strycz, Kaczan, F.Bundyra, Szymańczuk, Gola, Szymiczek, Ziomek, A.Bundyra, N.Pietrzak, Leszczyński, Frelek, P.Mroczek.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: