„Zieloni” żacy w Victoria CUP

Aktualności

09.01.2015

Podopieczni trenera Krystiana Kałuckiego z grupy zielonej rocznika 2006/2007 UKS 141 Warszawa w niedzielę 11.01.2015 wezmą udział w Halowym Turnieju Victoria CUP o puchar FORUS, do którego dojdzie w hali sportowej przy ul. Króla Maciusia 5 w Marysinie Wawerskim.

>>> zbiórka o godzinie 11:35 na miejscu w hali <<<

– Organizatorem turnieju jest PKS Victoria Zerzeń, która zapewnia opiekę medyczną w czasie trwania turnieju oraz napoje dla zawodników, ale nie ubezpiecza zawodników od nieszczęśliwych wypadków i nie ponosi z tego tytułu odpowiedzialności. – tłumaczy kwestie organizacyjne trener Kałucki. – Opłata startowa wynosi 250 PLN od drużyny.  Oficjalne przywitanie i otwarcie turnieju nastąpi o godzinie 12.15. – dodaje. – Proszę zawodników o punktualność, gdyż muszę zgłosić drużynę do organizatora. Jeżeli ktoś wie, że nie będzie mógł być na turnieju, proszę o informację. – zaznacza szkoleniowiec.

UKS 141 Warszawa pierwszy mecz rozegra o godzinie 12:54. Grupowymi rywalami „Chłopców z Grochowa” będą PKS Victoria II Zerzeń, AMP Radość, AON Rembertów, WAPN II oraz Serce Falenica.

kadra zespołu:
Podgórski Hubert, Bartsch Julian, Pancewicz Szymon, Pyrzanowski Jan, Kuc Julian, Kruk Szymon, Fabiszewski Damian, Szmorliński Kacper, Miłkowski Szymon, Leciak Hubert, McIntyre Alex, Noszczyński Grzegorz;

lista rzeczy do zabrania:
+ legitymację szkolną,
+ klubowe żółte koszulki (mam 6 zapasowych),
+ buty do gry na hali;

Kontakt

Znajdziesz nas też na: