Zmarnowana szansa juniorów

Aktualności

07.11.2015

W Sulejówku nie popisali się w juniorzy młodsi UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2000/01). Grając w przewadze jednego zawodnika przez ponad połowę spotkania, przegrali oni z miejscową Victorią 4:6.

Po bramkach Bartosza Walewskiego i Jakuba Nowaka z rzutu karnego podopieczni Macieja Starczewskiego prowadzili po trzydziestu minutach spotkania z miejscową Victorią 2:0. Za faul na Walewskim czerwoną kartkę zobaczył bramkarz miejscowych, którzy przez kolejne pięćdziesiąt pić minut musieli sobie radzić w „dziesiątkę”. Przed przerwą rywale zdołali jednak wyrównać. Po powrocie na boisko, mimo trafień Kamila Pająka i Dawida Kurpiela, piłkarze z Sulejówka rozstrzygnęli spotkanie na swoją korzyść i wygrywając 6:4 zapewnili sobie awans do I ligi.

UKS 141 – Victoria 4:6 (2:2)
bramki: Walewski, J.Nowak, Pająk, Kurpiel
UKS 141: Cygan – Żuraw (Celiński), Rogowski (Kurpiel), Zwierzchoniewski, Szubert – Pająk, Sztylka (Gawryś), Madejski (Płusa), J.Nowak, Orłowski – Walewski.