Zmiany trenerów w Orlikach

Aktualności

08.03.2021

W ostatnim czasie nastąpiły zmiany w kadrze szkoleniowej grup żółtych i zielonych Orlików z rocznika 2010. Zapraszamy do lektury podsumowania i poznania nowego składu trenerskiego w obu zespołach.

Od 1 lutego 2021 r. pierwszym szkoleniowcem grupy żółtej rocznika 2010 został Mateusz Kędzierski, który zastąpił na tym stanowisku Macieja Starczewskiego. Trener Mateusz posiada licencję UEFA B, a w poprzedniej rundzie prowadził zespół juniorów 2004/05 naszego klubu. Poza pracą z zespołem Orlików trener Mateusz sprawuje funkcję szkoleniowca bramkarzy w rocznikach 2008/09 oraz 2012-2013. Asystentem trenera Kędzierskiego został z kolei trener Adam Woźniak.

Z kolei do zespołu Orlików U-11 z grupy żółtej jako szkoleniowiec dołączył trener Krzysztof Stasiak, który będzie współprowadził tę drużynę razem z dotychczasowym jej opiekunem, tj. trener Alicją Sztobską. Trener Krzysztof posiada licencję UEFA C, a w przeszłości pracował w MKS-ie Hutnik Warszawa i WBS-ie Warszawa.

Jednocześnie wraz z końcem roku z powodu przeprowadzki za granicę z klubem pożegnał się trener Willie Oviedo, który opiekował się bramkarzami obu ww. zespołów. Od 1 stycznia 2021 r. jego rolę przejął trener Mateusz Gębarowski.

Wszystkim trenerom życzymy powodzenia w nowych rolach i owocnej pracy z naszymi Orlikami!

Kontakt

Znajdziesz nas też na: