Zmienne szczęście Żaków

Aktualności

17.06.2021

Ostatnie trzy mecze Żaków trenera Kamila Rutkowskiego to dwa zwycięstwa z Jaguarem Michałowice i PUKS Ochota oraz porażka z KS-em Ursynów. Nasze „UkaeSiaki” coraz lepiej wyglądają jednak pod względem piłkarskim!

Kamil Rutkowski, trener UKS 141 Warszawa:
– Bardzo dobrze weszliśmy w mecz i już od samego początku spotkania było widać wyraźną przewagę naszej drużyny, którą utrzymaliśmy do końca meczu. Potrafiliśmy przeprowadzić ciekawe, kreatywne akcje zespołowo oraz indywidualnie, kończąc strzałami na bramkę rywala. Bardzo dobra postawa oraz zaangażowanie wszystkich zawodników przełożyła się na wynik końcowy, czyli zwycięstwo „UKaeSiaków”. Brawo drużyna!

U-8: Jaguar Michałowice – UKS 141
UKS 141: Legat, Fedyszyn, M.Popowski, Molak, Rajewski, Strzałkowski, Trzciński, Adamczak.


Kamil Rutkowski, trener UKS 141 Warszawa:
– Do meczu przystąpiliśmy rozkojarzeni i z brakami kadrowymi, co poskutkowało wieloma prostymi błędami, które bezlitośnie wykorzystywał przeciwnik. Próbowaliśmy walczyć i grać swoją piłkę, ale w tym dniu przeciwnik okazał się znacznie silniejszy, nie pozostawiając nam złudzeń. Finalnie mecz zakończył się naszą porażką, ale traktujemy ją jako lekcję pokory i drogę do celu, którą każdy młody piłkarz musi przejść. Jak mówi stara maksyma sukcesu: „żeby wygrać, trzeba wiele razy przegrać”. Głowy do góry, dalej robimy swoje i jedziemy dalej. 

U-8: KS Ursynów – UKS 141
UKS 141: Fedyszyn, Rajewski, Strzałkowski, Adamczak, M.Popowski, Trzciński.


Kamil Rutkowski, trener UKS 141 Warszawa:
– Mecz pod naszą kontrolą z dużą liczbą sytuacji po obu stronach. Większą część meczu graliśmy uważnie, ale w końcówce straciliśmy nieco koncentracji i przeciwnik wykorzystał kilka naszych błędów. Finalnie to „UKaeSiacy” odnoszą zwycięstwo, rewanżując się za porażkę z pierwszej rundy rozgrywek. Brawo drużyna!

U-8: MUKS Ochota – UKS 141 
UKS 141:
Fedyszyn, Legat, Adamczak, Modro, M.Popowski, Rajewski, Strzałkowski, Tigero-Bereza, Trzciński, Wroński.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: