Zmienna forma Młodzików

Aktualności

27.10.2020

Poprzedni tydzień przyniósł dwa mecze Młodzików U-13 UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2008/09, grupa żółta) przeciwko Agape Białołęka i Ząbkovii III Ząbki.

Kamil Rutkowski, trener UKS 141 Warszawa:
– Pierwszą połowę zaczęliśmy pechowo, bo już w trzeciej minucie po stałym fragmencie gry i zamieszaniu w polu karnym straciliśmy pierwszego gola. W niedługim czasie udało nam się wyrównać i do końca pierwszej połowy przeważaliśmy oddając dużo strzałów na bramkę i dominując w środku pola, jednak jak na ironię nic nie chciało wpaść. W drugiej odsłonie znowu mieliśmy swoje szanse na objęcie prowadzenia jednak ich nie wykorzystaliśmy, a po kontrze przeciwnika i rykoszecie od naszego obrońcy straciliśmy drugiego gola. Do końca spotkania walczyliśmy o pozytywny wynik ale pod koniec straciliśmy siły i to przeciwnik wykorzystał nasz błąd i ustalił wynik spotkania na 1:3 dla Agape. Mimo porażki brawo za walkę do końcowego gwizdka.

U-13: Agape – UKS 141 3:1
bramki:
Matusiak
UKS 141: K.Lichosyt, Żemajtys, Bura, K.Sobota, J.Wieczorek, K.Brzozowski, Matusiak, Sułkowski, L.Pietruliński, Markiewicz, Suchodolski, Dzieliński, Cybulski.


Kamil Rutkowski, trener UKS 141 Warszawa:
– Pierwsza połowa z przebiegu gry pod nasze dyktando, jednak bardzo duża nieskuteczność i błąd w obronie spowodował że to przeciwnik schodził na przerwę z jedno bramkową przewagą. Kolejna odsłona meczu to już zupełnie odmieniona nasza drużyna, zespołowa i skuteczna, potrafiąca tak zepchnąć rywala że ten nie mógł wyjść ze swojej połowy. Koncertowe strzelanie sprawiło że to „UKaeSiacy” odnoszą ważne zwycięstwo i dopisują trzy punkty do swojego dorobku. Brawa dla całej drużyny.

U-13: UKS 141 – Ząbkovia III 6:1
bramki:
Sułowski (2), Dzieliński, K.Brzozowski, Matusiak, Grabowiecki
UKS 141: Żemajtys, K.Lichosyt, Cybulski, Bura, K.Brzozowski, J.Wieczorek, K.Sobota, Matusiak, Sułkowski, L.Pietruliński, Markiewicz, Suchodolski, Dzieliński, Grabowiecki, K.Góraj.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: