Zostań UKaeSiakiem!

Aktualności

10.09.2021

UKS 141 Warszawa zaprasza dziewczynki i chłopców urodzonych w latach 2008-2017 do rozpoczęcia przygody z piłką nożną w naszym klubie!

Zainteresowanych podjęciem treningów w naszym klubie zapraszamy do zgłoszeń!

Zakładając w 2008 r. UKS 141 Warszawa przyjęliśmy konsekwentnie przestrzegane po dzisiaj założenie, że bez względu na możliwości zgłaszających się do nas dzieci obejmiemy szkoleniem wszystkich zdecydowanych na rozpoczęcie swojej przygody z piłką nożną w naszych barwach. Pragniemy wyrównać szanse, a w efekcie przyjąć w swoje szeregi dziewczynki i chłopców nie tylko najzdolniejszych, ale również tych, którzy potrzebują więcej czasu, pracy i uwagi, aby osiągnąć zadowalający ich poziom sportowy! Nie boimy się ciężkiej pracy, bowiem wierzymy, że dzięki zaplanowanym i konsekwentnym działaniom oraz we współpracy dzieci, ich opiekunów i naszych trenerów jesteśmy w stanie wspólnie osiągnąć sukces!

Treningi w UKS 141 Warszawa to przede wszystkim dobra zabawa połączona z nauką gry w piłkę nożną oparta na metodologii Coerver Coaching oraz wytycznych Programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich Polskiego Związku Piłki Nożnej. Aby zapewnić wszystkim naszym podopiecznym odpowiednie środowisko do piłkarskiego rozwoju dokonujemy podziałów na grupy treningowe ze względu na obecny poziom sportowy, przy czym posiadane umiejętności czysto piłkarskie nie są przedkładane nad cechy wolicjonalne i osobowościowe dziecka. Chcąc nawiązać do najlepszych wzorców nasz klub prowadzi zajęcia indywidualne, treningi motoryczne i treningi bramkarskie.

Nasza definicja ?sukcesu? jest bardziej złożona niż zrównanie jej do osiąganych wyników poszczególnych zespołów. Indywidualne wyszkolenie techniczne, wiedza taktyczna, przygotowanie motoryczne, zdrowe nawyki żywieniowe, zwycięska mentalność sportowca, kult codziennej pracy i samodoskonalenia, tworzenie lokalnej społeczności ? to obszary, nad którymi pragniemy każdego dnia pracować z naszymi podopiecznymi i wierzymy, że jesteśmy w ich zakresie przekazać odpowiednie wartości, a w konsekwencji osiągać jak najlepsze wyniki podczas międzyklubowych rozgrywek. Dla nas jako klubu każdy zawodnik jest ważny i absolutnie nie jest anonimowy! Mamy świadomość, że nie każdy z naszych absolwentów zostanie zawodowym piłkarzem. Niektórzy z nich ? już jako dorośli ? stawiają swoje pierwsze kroki jako trenerzy w naszych barwach, zaś inni świetnie sobie radzą w innych gałęziach życia niż piłka nożna. Niemniej jednak, jesteśmy z nich wszystkich bardzo dumni i wierzymy, że czas spędzony z nami na piłkarskich boiskach nigdy nie był i nie jest teraz czasem straconym. Należy podkreślić, że kryterium obowiązkowym do spełnienia dla każdego obecnego i przyszłego zawodnika UKS 141 Warszawa to nie tylko zamiłowanie do piłki nożnej, ale przede wszystkim kulturalne zachowanie, bowiem nie tolerujemy i nigdy nie będziemy tolerować w naszym gronie zawodników, którzy nie potrafią zachować zasad kultury osobistej i bezpieczeństwa podczas naszych zajęć. Przestrzegamy i jednocześnie zapewniamy, że narastające problemy wychowawcze, utrzymujące się pomimo prób dialogu i porozumienia z młodym piłkarzem i jego opiekunami, będą zawsze skutkowały zakończeniem przygody dziecka w naszym klubie. Stawiamy zarazem na przejrzystość i otwartość w kontaktach z zawodnikami i ich rodzicami, bowiem jesteśmy świadomi, że bez wzajemnego zaufania zbudowanie właściwych relacji sprzyjających rozwojowi młodego sportowca nie będzie możliwe.

Zainteresowanych podjęciem treningów w naszym klubie zapraszamy do zgłoszeń!

Kontakt

Znajdziesz nas też na: