Zwar i Agrykola pokonały Żaków

Aktualności

20.02.2018

Na tarczy zakończyli weekendowe zmagania w Lidze Zimowej RSsport Żaki U-9 UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2009, grupa żółta) trenerów Pawła Drożdża i Pawła Praczyka, zaliczając porażki ze Zwarem Warszawa i Agrykolą Warszawa.

Paweł Drożdż, trener UKS 141 Warszawa:
– W niedzielę rozegraliśmy dwa mecze i niestety oba przegraliśmy. Widać że drużyny występujące w tej lidze są na dużo wyższym poziomie piłkarskim niż nasi przeciwnicy z meczów rozgrywanych jesienią. Pierwsze mecz rozegraliśmy ze Zwarem Międzylesie i przegraliśmy 0:12. Błędy, szczególnie w ustawieniu w obronie oraz przegrywane pojedynki jeden na jeden spowodowały tak sromotna porażkę. Bardziej bolesna była jednak porażka z Agrykolą Warszawa. Przeciwnik był dobrze nam znany, gdyż graliśmy z nim dwa mecze na jesieni i oba mecze wygraliśmy. Początek meczu nie zapowiadał porażki, bo po ładnej akcji Amelia Bereza strzeliła bramkę na 1:0. Niestety, po raz kolejny nasi obrońcy zamiast grać w obronie grali w ataku. Zawodnicy dopiero uczą się gry po sześciu w polu, a przede wszystkim uczą się odpowiedzialności za grę na danej pozycji. Pozostaje tylko nadzieja, że z czasem nasza gra będzie lepsza, a chłopcy będą realizować zadania taktyczne, które im narzucam. Głowy do góry i gramy dalej.

U-9: Zwar – UKS 141 12:0
UKS 141: Nowak – R.Chmielewski, Włodarczyk, Krukowski, Biernacki, Grabowski, K.Góraj, Ziętara, M.Stępień.

U-9: UKS 141 – Agrykola 1:5
bramka: Bereza
UKS 141: Sułkowski, L.Pietruliński – I.Jędrasik, R.Cieślak, Dawniś, Bereza, R.Chmielewski, Ziętara, Borkowski, M.Stępień, Grabowski.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: