Zwycięska Przyszłość, Orzeł pokonany

Aktualności

20.04.2016

W sobotę i poniedziałek Żaki UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2008/09) trenera Marcina Wierciocha rozegrali dwa spotkania. Pierwszy z nich w ramach rozgrywek ligowych zakończył się porażką z Przyszłością Włochy (Warszawa) 4:8. Natomiast poniedziałkowy sparing z Orłem Warszawa Grochowiacy wygrali 12:6.

– Przyszłość była przeciwnikiem, z którym mogliśmy wygrać. Jestem pewny, że zrobimy to w rundzie rewanżowej. Najważniejsza teraz jest praca na treningach, gdyż są to pierwsze mecze chłopców na dużym boisku, gdzie nasi ligowi rywale grają od co najmniej sezonu. Powolna i metodyczna praca sprawi, że chłopcy zrobią postępy –  zapewnia opiekun drużyny Marcin Wiercioch.

UKS 141 – Przyszłość 4:8
bramki: F.Kamać (2), Krawczyński, B.Ziencik
UKS 141: A.Molak, Matysiak, Zemajtys, K.Matusiak, F.Kamać, Wardaszka, Wieczorek, Szańkowski, O.Celiński, Krawczyński, B.Ziencik, Ziętara.


W poniedziałek grochowskie Żaki rozegrały grę kontrolną z Orłem Warszawa. Piłkarze trenera Wierciocha pokonali rywala 12:6. – Cieszy zwycięstwo, które podniesie morale chłopaków. Bardzo dobrze zaprezentowali się Oliwier Celiński, Patryk Rawiński, Wiktor Wardaszka i nasz bramkarz Wiktor Zemajtys – dodał szkoleniowiec zespołu.

 

Kontakt

Znajdziesz nas też na: