Ciężka niedziela Orlików

Aktualności

07.03.2021

Trudna niedziela za Orlikami U-11 UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2010, grupa żółta) trenerów Mateusza Kędzierskiego i Adama Woźniaka, którzy przegrali mecze z AP 11 Legionowo i Okęciem Warszawa.

Mateusz Kędzierski, trener UKS 141 Warszawa:
– Niestety w dzisiejszym meczu mieliśmy problemy z konstruowaniem akcji i utrzymaniem się przy piłce. Mimo tego przez cały mecz moi zawodnicy starali się stawiać czoła dobrze i szybko grającym rywalom. O ilości straconych bramek zadecydowały błędy indywidualne w grze obronnej.

U-11: UKS 141 – AP 11 2:6
bramki:
Pszczoła, Ziębicki
UKS 141: Janek, Kumor, Goleń, Kwiecień, M.Lichosyt, Ziębicki, Gniadek, Pszczoła, Maszkowski.


Mateusz Kędzierski, trener UKS 141 Warszawa:
– Bardzo dobry początek meczu i szybkie prowadzenie w meczu po bramce Bartka Ludwikowskiego. Niestety następne dwie bramki podarowaliśmy przeciwnikowi po błędach indywidualnych, po czym morale nieco spadły, a przeciwnik mocno nas przycisnął. Bardzo dobra kombinacyjna gra drużyny gości sprawiała nam kłopoty, ale mimo niekorzystnego wyniku jestem zadowolony przede wszystkim z zaangażowania i charakteru jaki pokazali chłopcy w dzisiejszym meczu. Niestety kilkukrotnie ułatwiliśmy zdobycie bramek przez przeciwnika. Mimo tego cieszę się, że widać postęp w grze chłopaków, a na pochwalę za dzisiejszy mecz zasługuje gra Oskara Serzysko, który był nie do przejścia w grze defensywnej oraz gra Bartka Ludwikowskiego, który starał się ciężar gry brać na siebie.

U-11: UKS 141 – Okęcie 2:8
bramki:
Ludwikowski, Jagodziński
UKS 141: Janek, Maciak, Małkiewicz, Ludwikowski, Zając, Filipczak, Filipiuk, P.Cieślak, Serzysko, Jagodziński, Grynowiecki.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: