Coraz lepsza postawa Młodszych Żaków

Aktualności

02.11.2019

Trzy kolejne mecze mają za sobą najmłodsi piłkarze UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2012) trenera Krzysztofa Zdziechowskiego, którzy zmierzyli się w ostatnim mecze ze ZWAR-em II, Drukarzem II i Gromem Warszawa.

Krzysztof Zdziechowski, trener UKS 141 Warszawa:
– W kolejnym meczu podejmowaliśmy na własnym boisku drużynę KS Zwar II Warszawa. Mecz zakończył się zwycięstwem przeciwników, choć przez połowę spotkania wygrywaliśmy. W pierwszej kwarcie Jan Zygmunt wykorzystał błąd przeciwnika i strzelił bramkę na 1:0, w drugiej kwarcie strzeliliśmy bramkę na 2:0 po dwójkowej akcji Adriana i Kaja. Niestety jeszcze nie potrafimy wygrać i nie skończyliśmy meczu pozytywnym wynikiem. Mieliśmy następne sytuacje, ale piłka już nie znalazła drogi do bramki – za to przeciwnicy potrafili strzelić nam bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego oraz twarzą. Z każdym meczem jest coraz lepiej i to widzą wszyscy, dlatego liczymy na pozytywny wynik następnego meczu!

U-8: UKS 141 ? ZWAR II
UKS 141:
T.Pietruliński, Fila, Zygmunt, Woźniak, Sz.Jaroszewicz, Filipowicz, W.Bąk, Machnacki, Polak.

Krzysztof Zdziechowski, trener UKS 141 Warszawa:
– Z tygodnia na tydzień zaliczaliśmy progres nie tylko na meczach, ale i na treningach. W ostatnim meczu wyraźnie wygraliśmy z Drukarzem, z czego jedyną bramkę straciliśmy w 4. sekundzie z naszego błędu. Nasza gra wygląda coraz bardziej obiecująco, dlatego czekamy już na następna rundę.

U-8: Drukarz II ? UKS 141
UKS 141:
Sz.Jaroszewicz, Fila, T.Pietruliński, A.Panasz, F.Panasz, Szymański, Vlasaty, Filipowicz, Polak.

Krzysztof Zdziechowski, trener UKS 141 Warszawa:
– Drugą rundę zaczęliśmy od rewanżu z Gromem Warszawa. Zagraliśmy dużo lepszy mecz niż miesiąc temu, ale i tak uznaliśmy wyższość rywala. Cieszy nas progres naszych zawodników i coraz lepsza gra.

U-8: Grom ? UKS 141
UKS 141:
T.Pietruliński, Fila, Woźniak, Zygmunt, Machnacki, Szymański, Polak, Jaroszewicz, Petruk.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: