Dobra passa Trampkarzy trwa

Aktualności

02.11.2019

Trampkarze U-14 UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2006/07) trenerów Kamila Rutkowskiego i Bartłomieja Sikory mają kolejne mecze za sobą. Zapraszamy do lektury ich ostatnich zmagań w rozwinięciu news’a!

Kamil Rutkowski, trener UKS 141 Warszawa:
– Od początku spotkania widać było pewność siebie i skuteczność naszej drużyny, a już w 14 min. prowadziliśmy 3:0 po całkowitej dominacji nad przeciwnikiem. Do końca meczu graliśmy uważnie i konsekwentnie, jednakże przeciwnik w końcówce również wykorzystał swoją szansę i strzelił nam gola, ustalając wynik spotkania.

U-14: UKS 141 ? Champion II 14:1
bramki:
Moroz (7), Olczak (2), Długokęcki (2), G.Molak (2), Rezler
UKS 141: Bonus, Siudek, Naumiuk, Moroz, Rezler, J.Mazur, D.Chmielewski, Mazek, Długokęcki, McIntyre, Olczak, Ambroziak, Podgórski, G.Molak, Sz.Góraj.


Kamil Rutkowski, trener UKS 141 Warszawa:
– Mecz rozegrany został w niedzielne popołudnie, niestety bez udziału sędziego. Od pierwszych minut spotkania przeciwnik starał się narzucić nam swój styl gry, lecz nasz zespół bardzo umiejętnie się przeciwstawiał wszelkim próbom rywala, co raz to kontratakując i stwarzając groźne sytuacje pod jego bramką. Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 2:1 dla US-u. Po wznowieniu oglądaliśmy fajną, kreatywną grę w wykonaniu obu zespołów, obfitującą w dużą ilość strzałów oraz akcji sam na sam po obu stronach. W końcówce meczu przy wyniku 4:3 dla nas nastąpiła kontrowersja związana z rzekomym rzutem karnym dla gospodarzy, lecz wynik meczu nie uległ już zmianie.

U-14: AS Wesoła ? UKS 141 II 3:4 (1:2)
bramki: Moroz (3), Bober
UKS 141 II: Bonus, Siudek, R.Patorski, G.Molak, Jadczyk, Mazek, Rezler, Bober, Sz.Góraj, Podgórski, Moroz, D.Chmielewski.

Kamil Rutkowski, trener UKS 141 Warszawa:
– Gra w pierwszej połowie meczu w naszym wykonaniu bardzo bojaźliwa, sporo strat oraz niedokładności, co w rezultacie poskutkowało utratą gola. W drugiej połowie wyszliśmy bardziej skoncentrowani i nastawieni na walkę do końca, dzięki czemu zdobyliśmy wyrównującego gola. W końcówce jeszcze wynik mógł się zmienić dla obu ekip, lecz w kluczowych sytuacjach zabrakło nieco dokładności oraz tzw. piłkarskiego szczęścia, a mecz zakończył się remisem 1:1.

U-14: UKS 141 II – AP JŁ 1:1 (0:1)
bramka:
J.Rydzewski
UKS 141 II: Wolniewicz, Bonus, t.Kumor, Głębicki, Naumiuk, J.Rydzewski, Majkowski, Olczak, Jadczyk, D.Chmielewski, R.Patorski, Pich, Bednorz, Modzelewski.

Kamil Rutkowski, trener UKS 141 Warszawa:
– Od pierwszych minut staraliśmy się grać uważnie oraz zespołowo, niestety nie wiele nam z tego wychodziło co pozwoliło przeciwnikowi strzelić dwa gole w pierwszych 20 minutach. Ani trochę nie przestaliśmy wierzyć w nasze umiejętności pomimo słabego początku i cierpliwie wzięliśmy się do odrabiania strat, kończąc pierwszą połowę wynikiem 3:2 dla UKS. W drugiej odsłonie rywal starał się nas przycisnąć i momentami mu się to udawało lecz nie pozostawaliśmy dłużni coraz to kontratakując i tworząc groźne sytuacje podbramkowe. Końcówka meczu obfitowała w spore emocje ponieważ co raz to któraś drużyna atakowała i oddawała strzały na bramkę. Mimo usilnych starań obu ekip żadnej nie udało się przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę ustalając wynik spotkania na 4:4.

U-14: Victoria Z. ? UKS 141 4:4 (2:3)
bramki:
Moroz (2), Siudek, Rezler
UKS 141: Naumiuk, Bonus, Siudek, G.Molak, Mazek, Sz.Góraj, Moroz, J.Mazur, D.Chmielewski, Dąbkowski, Rezler, Olczak, McIntyre, Podgórski.

Kamil Rutkowski, trener UKS 141 Warszawa:
– Od razu narzuciliśmy rywalowi nasz styl gry, dosyć szybko strzelając pierwszego gola a po kilkunastu minutach kolejnego, po strzałach z dystansu. Pod koniec pierwszej odsłony przeciwnikowi udało się strzelić kontaktową bramkę z rzutu wolnego tuż zza pola karnego po niepotrzebnym faulu z naszej strony. Druga połowa meczu to festiwal niewykorzystanych szans po obu stronach, jednak to nasza drużyna zdecydowanie miała więcej stu procentowych sytuacji do podwyższenia wyniku. Niestety już w tym spotkaniu nie oglądaliśmy żadnego gola mimo że mecz do końcowego gwizdka utrzymywał wysoki poziom emocji.

U-14: UKS 141 ? Radość 2:1 (2:1)
bramki:
Rezler (2)
UKS 141: Bonus, Siudek, Rezler, Moroz, Mazek, Sz.Góraj, J.Mazur, J.Rydzewski, Podgórski, Dąbkowski, McIntyre, Olczak, D.Chmielewski, Sitkowski.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: