Dwa wyjazdy Żaków

Aktualności

19.09.2019

UKS 141 Warszawa (rocznik 2011) trenerów Pawła Praczyka i Michała Celińskiego w miniony weekend rozegrał dwa mecze ligowe, mierząc się z PUKS-em Ochota i UKS Targówek 1953.

Paweł Praczyk, trener UKS 141 Warszawa:
– Kolejna runda, na którą musimy stawić się w bardzo skąpym składzie. Mecz bardzo ofensywnie rozpoczęli gospodarze, my natomiast bardzo bojaźliwie i po pierwszej kwarcie przegrywaliśmy. W drugiej kwarcie zagraliśmy trochę odważniej, ale to Ochota znowu strzeliła gola. Dopiero w trzeciej części „odpaliliśmy”, dzięki fenomenalnemu dopingowi naszych kochanych kibiców-rodziców. Pomimo małej liczebności tak żywiołowego i entuzjastycznego dopingu chyba jeszcze nie mieliśmy. Trzecia i czwarta kwarta dla nas, pomimo sporej liczby niewykorzystanych, bardzo dogodnych okazji do strzelenia branki. Choć nie daliśmy rady dogonić wyniku mecz na dobrym poziomie.

U-9: PUKS Ochota – UKS 141
UKS 141: Adamski, K.Bąk, Kierski, Piwinski, Pietrzak, Owczynnikow.

Paweł Praczyk, trener UKS 141 Warszawa:
– Bardzo wyrównany mecz. Do ostatnich minut ważyły się losy spotkania. Rewelacyjne zawody na bardzo wysokim poziomie rozegrali Oskar Piekut, Aleksander Wieczorek i Piotr Mikurenda, który w swoim debiucie już na samym początku meczu strzelił bramkę. 

U-9: Targówek – UKS 141
UKS 141: Niczke, Małysa, O.Piekut, Mikurenda, Strzyga, A.Wieczorek.Kontakt

Znajdziesz nas też na: